Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie, kolejna, już 9 edycja czeskiej imprezy, nazwa kodowa War Dogs, czyli w wolnym tłumaczeniu Bojowe Burki, Azorki Wojny albo coś w ten deseń. Termin 7-9 kwietnia 2017, czyli dosyć wcześnie, bo zwykle odbywało się to w ostatnich tygodniach kwietnia.

 

Jak dla mnie to z roku na rok jest coraz więcej miejsc dla uczestników, coraz mniej sensownych zadań dla nich oraz ogólny spadek milsimowości (jeśli takim termin istnieje) i ogólnej jakości imprezy. Jadą po prostu na renomie poprzednich edycji, w sumie chyba najbardziej udanych Bw4 do Bw6. Niemniej jednak, jest to nadal największa impreza asg w tej części Europy, chociaż raz pasuje jechać i zobaczyć to na własne oczy. W tym roku wioska była w klimacie indiańskim.

 

Według mnie to całkowitym przegięciem było wożenie ciężarówkami TFów spod bramy offgame, do ich obozu - oddalonego od offgamu o wielkość lotniska dla helikopterów... coby się czasem chłopaki nie przeszli 200m i nie zmęczyli. Podcas gdy druga strona konfliktu miała obóz na końcu mapy, jakieś 4km i z racji tego że ciężarówki TF woziły, zamiast czekać 40min, ludzie potrafili przez cały teren gry z buta się przejść, nawet z gratami.

 

W każdym razie, bilety z 1 i 2 fali zapisów letnich, rozeszły się w ciągu 10 minut. Teraz, po kilku miechach i minięciu szału, jest dostępne kilka biletów. Z tego co wiem, z mojej okolicy zarejestrowało się 6 chłopa z grupy Omega, weteranów 3 poprzednich edycji. Zapisali sie do strony A.F.L. - Armed Forces of Lindiwe and Red Scorpions Dogs of War (czerwone skorpiony psy wojny, taaa, mają orgowie fantazję... szkoda że nie czerwone raczki rozwielitki bojowe morświnki agresywne sarny 3 dziencioły zagłady).

 

Czy będzie na tylu Polaków by stworzyli naszą kompanię? Zobaczmy. W razie co, piszta.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Max, z tego co pamiętam to z waszej ekipy nikt się na tą edycję nie zarejestrował. Coś się zmieniło? Bo po utylizacji nieopłaconych wejściówek są znów na stronie dostępne są bilety - po 75 oiro.

 

Ponadto mam pytanie do kogoś, kto się w mechanikę i zasady tegoroczne zagłębiał: jest jasny wymóg kulek bio? Od 2 lat próbują to przepchnąć z różnym skutkiem, bo w sumie do parku nie ma wstępu więc niby po co kulki bio? Co więcej, w formularzu rejestracyjnym, przy naszywkach, czapkach i koszulkach jest opcja zamówienia i zakupu takowych kulek na miejscu: 0,25g po 14 euro za kilo i odpowiednio 0,28g za 16 euro.

Link to post
Share on other sites

Szanowni,

 

zamiast bić pianę ( szczególnie jak się nie jedzie ) należy :

 

a/ przeczytać regulamin: "Preferably use Bio BBs" ,

b/ potem to już jak kto chce: można kupić kulki bio z dużym wyprzedzeniem ( wciąż 3 miesiące do imprezy ), albo używać jakich się chce ( poza wykluczeniami : szkło, metal, glina, alu, MAX BIOVAL ) .

 

Krótkie wyjaśnienie :od BW7 warunkiem użyczenia terenu przez właściciela było używanie wyłącznie kulek BIO. Teren był przez właściciela sprawdzany miesiąc po grze i nie znaleziono ani jednej kulki, pewnie dlatego organizator zrezygnował z wymogu używania wyłącznie BIO.

Edited by macmax
Link to post
Share on other sites

Szanowni,

 

zamiast bić pianę ( szczególnie jak się nie jedzie ) należy :

 

a/ przeczytać regulamin: "Preferably use Bio BBs" ,

b/ potem to już jak kto chce: można kupić kulki bio z dużym wyprzedzeniem ( wciąż 3 miesiące do imprezy ), albo używać jakich się chce ( poza wykluczeniami : szkło, metal, glina, alu, MAX BIOVAL ) .

 

 

Paanie, jaką pianę, pewne rzeczy są bardzo istotne, a regulamin niejednoznaczny. Kulki bio nie są wcale precyzyjne ani cudowne, ani tanie przy okazji i posiadacze dobrych precek zwykle są zainteresowani takim przymusem (lub jego brakiem) przejscia na kulki których nie są pewni. Po to mamy ten temat by się pytać i opiniami dzielić.

 

A na imprezę jadę..., jeśli o mnie Ci chodziło, a przynajmniej mam taką nadzieję że się uda pojechać, bilety z 3 fali są dostępne.

 

Poza tym, Pietracha w zasadzie pojaśnił w temacie: czekamy na ostateczny kształt terenu gry i związane z nim wytyczne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Do wszystkich którzy grają po stronie AFL ( zielonej, pomalowanej ) !!!!

 

Proszę o występowanie o dostęp do dedykowanego forum u Mike'a.

Po otwarciu forum wszystkie sprawy związane z organizacją kompanii będą omawiane tylko tam

Pierwszą sprawą będzie wybór dowódcy kompanii :icon_razz2: .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

Mamy do zaoferowania wolne 4 miejsca na przejazd na Bordera z Krakowa.

Wyjazd w czwartek 6.04.2017 koło godziny 23-24 i powrót w niedzielę 9.04.2017 przed godziną 20 w Krakowie

Przejazd dwoma busami 9 osobowymi.

Koszt całkowity przejazdu to 170 zł od osoby.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

@Sorb78 Mam jeszcze bilet na sprzedaż, nie jestem pewien w 100% że uda się go jeszcze przepisać ale możemy spróbować. W ostatnim mailu od Border War Crew piszą że od 28 nie odpisują na maile więc może jest jeszcze szansa. Jeśli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt via PM.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po skompletowaniu hat-trick'a czuję, że kolejne edycje z czystym sumieniem odpuszczę.

Na cholerę tworzyć reguły których nie przestrzega sam organizator. Ile można patrzeć na termoszenie, które występuje na taką skalę, że reakcją jest już tylko śmiech (gromki, jak przy kabaretonie).

Jaki sens jest w nazywaniu tego coraz większego i droższego spędu mil-simem, skoro bardziej uporządkowane bywają sobotnie j**nki (tak, Mendi powtarza to przy każdej możliwej okazji).

ps.: a to jaką pogodę załatwili z czwartku na piątek, no to w "Uwadze" powinno o tym być :icon_wink: :icon_wink: :icon_wink:

Edited by crogool
Link to post
Share on other sites

Po tym co widziałem i doświadczyłem na obecnym bw, do zasad należało by dopisać że:

jeżeli widzimy obwieszonego szajsem taska to:

- jeśli nie ma kamizelki odblaskowej ale ma białą latarkę skierowaną w dół - to nie żyje

- jeśli nie ma kamizelki odbl ale na kasku ma czerwoną lampkę nie migającą to nie żyje

- jeśli nie ma kamizelki odbl ale na kasku ma czerwoną lampkę nie migającą to żyje a lampka udaje "najtwiżyn" do atrapy nokto

- jeśli nie ma kamizelki odbl ale na kasku ma niebieską/zieloną/białą lampkę nie migającą to nie żyje ale strzela i ty giniesz

- jeśli dostał kulką, popatrzył na ciebie i się odwrócił i powoli wycofał , to znaczy że chyba nie dostał

- jeśli zabijesz kaska po cichu w środku ich gościnnej bazu, to on głośno drze się o medyka

- jeśli grupa kasków dostanie to pyta się czy nie dostała od swoich ff , bo wtedy chce wrócić do gry

- jeśli spotkasz gościa w marpatowym boonie i mundurze z pasoszelkami (bez balistyki pod spodem) i maską kryjryjem - to tak, on jest taskiem

 

PS

pogoda była miodna, jak widziałem czystość szpeju tasków to zmieniali ubrania do 2h albo nie wychodzili dalej nizna pizze i piwo na offzone....

Link to post
Share on other sites

Mam napisać sprawozdanie z tego grill-sima - w zasadzie po to zostałem tam wysłany, a strzelałem zupełnie przy okazji.

Tak, że wszelkie uwagi i spostrzeżenia mile widziane.

Jakby ktoś miał kontakt do Pani fotograf, która chodziła bodajże z W4 - to będę wdzięczny. Zrobiłem co prawda trochę fot i zalałem 2 obiektywy i finalnie pudło zaparowało, ale brakuje mi ujęć ciulowych kasków, w sensie TF - takich co nie uciekają, albo nie mają już czerwonej szmaty na sobie.

 

A co do termosów po stronie taktycznych hamburgerów, to nauczony poprzednimi edycjami, strzelałem 2 razy w klatkę, a później 1 kontrolnie po głowie - wtedy się przyznają.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...