Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na początek


Recommended Posts

Witam wszystkich! Chciałbym zakupić "dobrą" replikę do ~300zł, lecz jako że jestem zielony w tych sprawach, zwracam się z prośbą do was o pomoc w wyborze :)

 

Patrząc sobie tak po sklepach, "wpadła mi w oko" CM.522 na taiwangun... ale czekam na wasze propozycje :) z góry dziękuje!

Link to post
Share on other sites

Dużo się mówi o CM.028 ponieważ była to najtańszą replika elektryczna, która dawała radę, czyli nie była już odpustową zabawką i miała metalowy Gear Box.

 

Według mnie najtańszą obecnie replika, którą warto kupić to MP5 od Galaxy:

 

http://www.taiwangun.com/elektryczne-2/g-5k-galaxy?from=listing&campaign-id=19

http://gunfire.pl/product-pol-1152189936-Replika-pistoletu-maszynowego-Model-P5-M-type-G5M-.html

 

Po prostu o wile łatwiej będzie to sprzedać niż plastikowego kałach, jak będziesz chciał się "przesiąść" na coś lepszego, albo zostanie jako replika do CQB.

 

Do 300 zł są jeszcze AEP'y (Pistolety elektryczne) i Shotguny strzelające trzema kulkami na raz, ale to są specyficzne repliki, które nie grzeszą zasięgiem, ale mają inne zalety.

Link to post
Share on other sites

028 to stara i sprawdzona konstrukcja. Jak nie przeszkadza Ci plastik to jest ok. Tylko lepiej wziac ze stala kolba, bo te skladane w dol dosc szybko padaja.

Jak lubisz grzebanie przy roznym sprzecie to mozesz myslec o uzywanych. Niby nowym sie nie poleca, ale ze swojego doswiadczenia moge polecic ;) Warunkiem jest chec do samodzielnego grzebania w bebechach ;)

Czesto mozna dostac padlo za grosze, w ktore trzeba np wlozyc 30 zl, albo po prostu poprawic zlozenie. Tylko przed tym warto przewalic mase tematow zeby troche poznac usterki i moc rozpoznac te niewielkie.

Link to post
Share on other sites

Hmm... średnio mi się MP5-ki podobają :/ Jeśli chodzi o 028, to plastik mi nie przeszkadza. A mówiąc o używkach to właśnie nad tym myślałem i znalazłem CM.028A w dobrej cenie, ale napisałem do sprzedawcy w jakim jest stanie, czy coś było w niej wymieniane, grzebane itd, i jaki ma przebieg.

Edited by Psychoman
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...