Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

Mogą być za krótkie. chodzi o długość która chowa się w łożu magazynka. Battleaxy są dłuższe od standardowych magów jakie testowałem - przez to magazynek zaczepia się o zgrubienie z przodu i nie zapina.

Jak nie podejdą to będzie trzeba kupić te Battleax'y

 

Przepraszm, zapomniałem o temacie :icon_smile:

 

30edf3d61b1903e1med.jpg

 

Dodatkowo zaznaczę, że PMAGI od G&G po takiej samej operacji pasują idealnie.

 

17554035_1609373645758048_3847358611271482798_n.jpg?oh=ccf8b2bdab9bf386839632284b523f8c&oe=5996EFDE

 

 

 

Da się. Na focie wyżej masz tak zrobione.

mógłbyś podać link jakie ucho kupić bo widziałem różne kształty na prowadnice

Link to post
Share on other sites
  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mógłbyś podać link jakie ucho kupić bo widziałem różne kształty na prowadnice

 

Hmmm linka niestety nie podam, bo ucho znalazłem gdzieś w czeluściach mojej wielkeij skrzynki z gratami aesgejowymi :P

Ale mogę je zdjąć i pokazać jak wygląda.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, lowy Battleaxe siedzą bardzo dobrze, ale mają spory luz na boki w stosunku do stockowego hicapa.

 

 

Jaki zakres luzu na froncie jest normą, a kiedy trzeba słać na serwis?

 

Ja nie mam ani mm luzu... W zasadzie to replikę musiałem rozkładać przy pomocy gumowego młotka, bo tak ciasno było spasowane...

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, lowy Battleaxe siedzą bardzo dobrze, ale mają spory luz na boki w stosunku do stockowego hicapa.

 

 

Jaki zakres luzu na froncie jest normą, a kiedy trzeba słać na serwis?

Ja nie mam ani mm luzu... W zasadzie to replikę musiałem rozkładać przy pomocy gumowego młotka, bo tak ciasno było spasowane...

 

Potwierdzam u mnie w H-02 też ani krzty luzu nie ma na froncie.

Link to post
Share on other sites

Sprawdzał ktoś ROF na stockowym silniku i gearboxie + LiPo 11,1V?

 

Spradzał, ale nie pamięta xD Wiem, że było zacnie.

Teraz w zasadzie mam dwa springi, których używam i żadna z nich nie jest tą dołączoną do repliki. Jedna na 360, a druga na 450 FPS. Na obu ciągnie bez zająknięcia.

Link to post
Share on other sites

Sprzedawca w azteko.pl powiedział mi, że 11,1V dla stockowego silnika i tłoka to za wysokie progi. Tłok z pełną metalową szczęką kupiłem, a silnik myślę przełożyć ze SCAR-a L WE, bo spokojnie jedzie na 11,1V i ROF jest przedni.

 

To co? Ja mam inną replikę? Jakim cudem lata na 11.1V na stockowych bebechach i zmienionych springach?

 

 

Przestańcie wreszcie teoretyzować, wróżyć z fusów i pytać "serwisantów gawędziarzy" i zacznicie słuchać ludzi, którzy mają z repliką do czynienia cały czas.

 

Nie twierdzę, że wymiana tych części jest złą decyzją. Uważam, że zwyczajnie niepotrzebną :)

Link to post
Share on other sites

Może ktoś podać, ile waży sa-h02 i sa-h03? Chciałbym dopasować wagowo pasującą mi wersję, ale w sklepach podają różną wagę.

I ponawiam pytanie: czy jest dostępna przedłużka lufy do hk416? Pasuje zwykła emkowa? Czy różni się wizualnie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...