Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szybkie pytanie, właśnie dostałem sa h02 i nie wiem czy nie ma problemu z baterią, mianowicie po podłączeniu niby GB coś tam zamruczy ale nic więcej, za to po podłączeniu do ładowarki bateria w ogóle się nie ładuje (ładowarka asg multi balance charger), wina baterii czy coś źle robię?

Link to post
Share on other sites

Bardzo dziwne. Kilkoro z was pisało, że midy od battleaxa (pmagi) pasują bez przeróbek. Byłem przed chwilą w Taiwangunie, sprawdzałem dla pewności dwa, i żadnej nie pasował. Wypadaly z gniazda, nie dało się dobić.

Link to post
Share on other sites

Bardzo dziwne. Kilkoro z was pisało, że midy od battleaxa (pmagi) pasują bez przeróbek. Byłem przed chwilą w Taiwangunie, sprawdzałem dla pewności dwa, i żadnej nie pasował. Wypadaly z gniazda, nie dało się dobić.

 

Które Battleaxy sprawdzałeś te z okienkiem i imitacją pocisków nie pasują bo są za krótkie. Nowe Battleaxy bez tego okienka są przedłużone dzięki czemu można je zapiąć.

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem te, które widnieją na stronie taiwanguna - mają okienko. Magazynków bez okienka nie mogę znaleźć, miło by było gdybyś zarzucił jakiś link.

 

Szukałem ale nie widzę nigdzie tych magazynków obecnie. Wielka szkoda bo są naprawdę dobre. Musisz wyczekać moment i zgarnąć jak się pojawią.

 

Te magazynki mimo pewnego podobieństwa różnią się istotnymi detalami:

- okienkiem zatrzasku w gnieździe,

- długością,

- wykończeniem górnej (wchodzącej do gniazda) części swojego korpusu.

 

@Yahalom ma rację, te nowsze są inaczej zbudowane nieco większe. Jak rozkręcałem całość odniosłem wrażenie że zrobili bardzo dobrą kopię magazynków PTS - praktycznie taka sama budowa wewnętrzna magazynka.

Link to post
Share on other sites

Minął już dłuższy okres czasu. Ktoś ma może jakieś negatywne spostrzeżenia? Są jakieś słabe elementy? Czy replika jest warta te 900 zł?

 

Jak najbardziej jest warta takich pieniędzy. Gdzieś wcześniej pisałem że jedyny mankament jaki widziałem ot wystający o milimetr kawałek zaczepu na bagnet/bloku gazowego nad tłumikiem płomienia który blokuje możliwość dokręcenia do końca na gwint tłumika dźwięku - ale kolega z forum napisał że dokładnie taki sam element jest w VFC więc ... Po co przepłacać.

 

Dziś na strzelance był inny kumpel z 416 Specny i systemem HPA w środku - bardzo sobie chwalił to połączenie :)

Więc myślę że można śmiało powiedzieć że jest to świetna kopia VFC za rozsądne pieniądze i jak najbardziej warta swojej ceny.

 

Polecam ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...