Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie mam pytanie. Jak się sprawy mają z połączeniem korpusu do przedniego chwytu z szynami? Jest wszystko w osi? Luzuje się coś? Jak tam właściwie wygląda montaż?

Biorę pod uwagę hk416 od specny.

Kupić jakąś dłuższą wersję i zrobić DMR pod jakieś 460-480fps - da radę? Jak się sprawuje tryb semi?

Link to post
Share on other sites

Ja batkę wkładam w boczne otwory w kolbie (dwu dzielne).

Po lekkim przypiłowaniu (powiększeniu dziur na kable) wchodzi także bez problemu 2200 !!

 

Zajefajna jest ta nowa SA-H06, wreszcie z lekkim key modem.

Jak bym miał kupować obecnie repkę to właśnie taki model.

 

U mnie połączenie korpusu do przedniego chwytu z szynami jest w osi, nie luzuje się, bez zarzutu.

Moja obecna Irka (H03) wyciąga 440-455fps (i to bez przeróbek – zrobiony tylko flat hop).

Jak dla mnie tryb semi sprawuje się dostatecznie. Minusem jest brakuje resetu (jak w palnym odpowiedniku). Oraz to, iż jak nie wcisnę spustu do końca to robi taki jak by pół obrót (taki zgrzyt ;-D ) - reset nie namierzalny.

 

Pytanie.

Jak mi prawdopodobnie sprężyna odpustu nawaliła, to tylko serwis gwarancyjny ??!!

Czy dam radę to sam naprawić ? (nigdy nie rozbierałem gearbox'a).

Link to post
Share on other sites

Przyszło mi H01.

Pierw sprawdziłem magi, które mam do KWA:

- midcap plastikowy Guarder wypada

- midcap plastikowy Ares wypada

- midcap Amoeba (ten z uchwytem) wypada

- midcap Battleaxe działa pięknie (zamówiłem go razem z HK)

 

Niestety bardzo zawiodłem się na osiągach repliki. RoF na baterii z zestawu i słabszej sprężynie (290 fps wg kartki Azteko) jest niższy niż w moim KWA zrobionym na 480 fps. Obie repliki sprawdzałem na naładowanej do pełna 7.4 z zestawu Specny!

Specna ma założone w sklepie okablowanie niskooporowe. KWA ma stockowy silnik i bebechy (oprócz tłoka i sprężyny), kable niskooporowe i prosty domowy mosfet.

Słabiutko Specna się sprawiła...

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Niestety te silniki specnowe są po prostu kiepskie. Mój się zacinał więc zmieniłem na stock CA i jestem zadowolony :icon_smile:, a pewnie jakbym zrobił podkładkowanie i smarowanie to by było jeszcze lepiej.

A możesz jeszcze wrzucić jakiś obrazek co trzeba spiłować dokładnie w tym zwalniaczu magazynka? Bo dla mnie kompatybilność z magami, które już mam, jest najważniejsza.

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...