Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://scr.hu/56zt/3jeqt

Piłujesz zaznaczone miejsce, dzięki czemu zwalniacz magazynka głębiej wchodzi i ząb wchodzi głębiej w okno zaczepu magazynka.

 

Normalnie tam powinna być, śrubka, tylko tam jest bodajże 1,3mm ampul, więc życzę dużo cierpliwości :icon_biggrin:

Znalazłem ten imbusik z boku, nie spodziewałem się go tam akurat ;) A kluczyk mam, w KWA przycisk zwalniacza lubi się luzować, to sobie taki sprawiłem i trzymam przyklejony magnesem wewnątrz skrzynki z narzędzami, bo to malutkie jest ;)

Link to post
Share on other sites

Azteko przysłało mi nowy zwalniacz gratis (propsy), ale okazało się, że mój egzemplarz również z tym nie chce gadać. Musiałem bardzo mocno dobijać maga, bałem się, że coś uszkodzę albo komin komory HU pościna mi ząbki na wylocie magazynków.

Spiłowałem około 0,5 mm jak na obrazku i teraz jest ok, magazynki (plastikowy midcap Aresa, plastikowy Guarder) wpinają się prawidłowo i nie wypadają. Aresowski ma luz (jest szlifowany do wąskiego gniazda KWA), a Guarder nie.

VsvhD7D.jpg

 

Do repliki nadal nie pasują midcapy Amoeby, zwyczajnie nie wchodzą do gniazda. Ale bez żalu puszczę je w obieg, KWA też średnio je lubi :icon_wink:

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ale to rak jest xD

 

Wiem, że IAR jest traktowany jako LKM, ale jednak :icon_razz:

 

No jest to full herezja, ale zamiast tachać 10 blaszanych magazynków, bierzesz jednego drumika i szalejesz :D. Wczoraj czułem się lekki jak piórko dzięki temu.

 

Powiem tak, pojedynczy nie wiem jak wygląda, podwójny jest nawet niezły, ale IMHO najlepsze są długie emkowe magi.

 

Wygląda tak GP-MAG013BK-1L.jpg

Link to post
Share on other sites

Kwestia po prostu dobrania odpowiedniej długości dyszy i trochę rzeźby znając życie :icon_biggrin:

Nie może być o ProWinie tak delikatnie, a mi dupe trujesz za każdym razem choćby na wspominke o tej komorze Mendo TY! :D

 

Cześć. Planuję nabyć na dniach tą SA-H03 i mam w związku z tym pytanie. Czy będzie pasować do tej repliki komora ProWin?

 

Jako że przeszedłem przez męczarnie z tą komorą to się wypowiem co nieco.

Komora będzie pasować jak każda inna - problem z ProWinem jest taki że to cholernie wybredna komora - rzadko kiedy zgrywa się ze stokową dyszą przez co albo trzeba ją piłować w środku (nie polecam z własnego doświadczenia) albo i to jest lepsze wyjście przewertować kilka dysz i wybrać tą która najlepiej uszczelnia się z ProWinem i wybraną Gumką - u mnie najlepiej sprawdza się niebieski MadBull.

 

Reasumując jak się nie znasz lub nie chcesz grzebać w GB przekładając dysze to oddaj replikę na dobry serwis gdzie dobiorą części tak aby wszystko pasowało, utrzymywało szczelność i FPS.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...