Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obie lufy to syf, weź Madbull Steelbull

Gumka Modify jest dobra, ale dystanser kiepski.

Komora Arma-tech jest kiepska, zostaw fabryczną

Mosfet jest dobry, ale pomyśl o mosfecie z AB (ab dobrze działa przy mocnych silnikach, więc polecam wymianę stockowego)

 

Co bym polecił do ewentualnej zmiany... hmmm zależy od oczekiwań, konkretnych parametrów i budżetu.

Link to post
Share on other sites

 

Mam tą pierwszą (IPower Akumulator Li-Po 2200mAh 7,4V 20C)

Pięknie wchodzi.

Trzeba było tylko przypiłować ciut pod kabelki (co by się nie przycinały - na kabelki trzeba w życiu uważać ;-D )

 

Co do lufy bierz nie mniej niż 6.02, bo potem syf wchodzi (w końcu to karabin "szturmowy" :icon_wink: ).

Długość jak już chłopaki napisali 455mm.

 

Ja tam nic na razie nie grzebie.

Mam 441fps tak Stabline, że nawet przezierników nie odkręcam co by czegoś nie zaburzyć :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Edited by sir_Misiek
Link to post
Share on other sites

@Wallop tutaj nie chodzi o pokrywę silnika tylko przekręcaną zaślepkę, która jest w chwycie.

@Pi3otr samej zaślepki nie dostaniesz, trzeba kupić cały chwyt pistoletowy http://azteko.pl/specna-arms-chwyt-pistoletowy-do-replik-m4m16-mp112-typu-416-p-16103.html

Ja zgubiłem to po roku czasu, inny człowiek po 3 dniach. Nie wiem czy warto walczyć o tą zaślepkę, a jak nie to czekaj na promocjębo, kupować cały chwyt pistoletowy za 50zł dla zaślepki to raczej cienko :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wystąpił u Was luz na froncie? Jak to ustabilizować?

 

Z innej beczki, wymiana silnika stockowego na dobrze już zmęczony silnik KWA/LMT (wyjęty z KWA, bo się grzał) daje około 30 kulek na sekundę przy 350 fps, 11.1V ;) Wróciłem do używania 7.4, na stocku nie miałem pewnie nawet połowy tego ROFa przy 11.1.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 Irena przeszła przegląd po 40k po only full auto. Co zostało zrobione?
-Czyszczenie bo tona piachu
-Nowe smary
-Podkładkowanie
-Zmiana cylindra bo wleciała dłuższa lufa a i tak był porysowany przez obecność piachu
-Wymiana tłoka bo ostatni ząb był na wykończeniu. Reszta zębów tłoka zdrowa
-nowe kable
-Ufet 
-Replika na stockowej sprężynie generuje 436fps
-Cały koszt serwisu wyniósł 200zł. Tak więc nie jest to wysoka cena za tak długie strzelanie bez awarii.

O dziwo po takim katowaniu styki są zdrowe i na reszcie podzespołów też nie ma oznak zużycia. Tak więc keep calm and M27 IAR ;).

 

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...