Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma to żadnego znaczenia. Może być 50fps jak i 300fps rozbieżności. Źle dobrana gumka może powodować różne cyrki i po ilości fps nie da się jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną.

Miałem już takie przypadki gdzie jedna dysza/gumka dawały 500fps, a inne 100-150-250, a jeszcze inne po prostu pluły kulkami.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Miał ktoś może problem z podawaniem kulek z magów Castellana ?
Podaje mi co drugi strzał, a gdy mag dociśnie się ręką to podaje wszystko.

Magi mają 1-2mm luzu góra-dół gdy się je podpina

Sytuacja dzieję się na stockowej komore jak i na ProWinie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

W końcu znalazłem chwilę na sprawdzenie PMAGA Castellan. Niestety, u mnie nie podaje.

 

Jeszcze info odnośnie baterii dla innych. Skusiłem się na redoxa 11.1v 1400 mAh w dwóch listkach, jeden jest ciut za gruby i nie wchodzi w otwory boczne w kolbie. Wchodzi za to do prowadnicy, ale jeśli ktoś ma w niej mosfet to również nie ma szans, żeby to upchnąć.

Edited by Alien3294
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jeżeli komuś zależy na stalowych magazynkach od hk, to do oryginalnych hicapów pasują wkłady od lowcapów battleaxa, też stalowych. Trochę nieekonomiczne bo łączymy 2 magazynki w 1, ale działa. Nie mam pojęcia jak z midami, chociaż też wkład powinien pasować.
https://gunfire.com/pl/products/magazynek-hi-cap-350-kulek-do-replik-serii-sa-h-1152217341.html - gunfire sprzedaje oryginalne hicapy - bez oznaczeń.
https://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-low-cap-2/magazynek-low-cap-na-70-kulek-do-serii-m4-m16-hk416-black-battleaxe?from=listing&campaign-id=20 - lowcapy, których wkład 100% pasuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...