Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z magazynkami mid-cap od BattleAxe


Recommended Posts

Witam.

W mojej replice AUGa od GFC nie zawsze chcą podawać kulki w magazynkach mid-cap BattleAxe'a. A dokładniej mówiąc podaje po jedną kulkę na około 5-10 strzałów. Smarowałem je, naprawiałem, zmieniałem docisk hop-upu lecz efekt jest taki sam. Jeżeli się zwolni blokadę to kulki spektakularnie wylatują w powietrze. W dodatku magazynek tej samej firmy tyle że hi-cap działa bez zarzutu.

Link to post
Share on other sites

Też mam AUGusta od GFC, wersja A2 ale bebechy te same i również posiadam midy BattleAxe. Nie zauważyłem takich efektów u siebie. Mam również midy ASG i oprócz ich ciaśniejszego spasowania w gnieździe magazynka nie stwarzają żadnych problemów. Porównaj te midy sprawiające problemy z magiem, który dział prawidłowo i obejrzyj dokładnie czy nie widać jakichś różnic w górnej części. Jeśli inne magi działają prawidło to szukałbym przyczyn w samym połączeniu komora HU- magazynek odpowiedzialnym za zwolnienie blokady w magu i uwolnienie kulek. Popróbowałbym również wyjąć zespół lufy i poprzymierzać "komin" komory HU z załadowanymi magami i popychać lekko kulki wyciorem w lufę ale to raczej tylko może zweryfikować podawanie kulasów przez magi. Wygląda jakby odległość konieczna do przesunięcia ząbka w magu była trochę mała i jakieś drgania podczas strzałów powodują, że co któryś strzał jest podana kulka. Być może te moje wypociny są o kant doopy rozbić i koledzy z doświadczeniem serwisowym podadzą garść wskazówek. :-)

Link to post
Share on other sites

Również mam AUGa od GFC i midy od battle axa siedzą jak skała i podają bez problemu. Ach te Chińczyki, jeden typ replik, a magazynki siedzą u każdego inaczej.

W AUGu jest o tylko fajnie/niefajnie że podobnie jak w G36 magazynek nie styka się bezpośrednio z komorą, tylko jest dodatkowy komin w body.

Możesz wyjąć front i wsadzić maga z kulkami i zobaczyć czy w ogóle kulki dochodzą do komory hopka, czy blokują się już w kominie w body.

Link to post
Share on other sites

Problem został rozwiązany. U mnie problem sprawiała zielona gumka G&G która za bardzo odstawała w komorze przez co kulki się nie mieściły. Wystarczy komorę hop-up wsunąć tak by gumka nie była widoczna od dolnej dziurki w której są podawane kulki.

Dziękuję za wszelkie próby pomocy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...