Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

Połamałem wycior przy polerowaniu dyszy :/

Niestety te dysze trzeba polerowac aby zwiększyc ich średnice wewnętrzną bo nie włażą na głowice cylindra. Ewentualnie zmienic głowice cylindra również na protecha i dysze dac protecha i bedzie grać.

C0o zmieniłem w każdej specnie -

kable, gumka, dysza, czyszczenie, smarowanie, korekta podkładek, zmiana sprezyny na lepszą, usunięcie 2 zęba tłoka.

Smiga jak marzenie :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, mam pewien problem z repliką SA-A03. Posiadam komorę King armsa, gumkę systemy, zmienioną głowicę tłoka i tłok shs 15 metalowych zębów. Zrobiony teflon fix na gumce. Problem pojawia się kiedy replika strzela (to ci nowość prawda?). Praktycznie wszystkie kulki latają jak chcą (guardery 0,25). Początkowo myślałem, że to wina zmienionego tłoka i jej głowicy, ale one trzymają dobrze szczelność. Strzelam jeszcze, że to wina dyszy ponieważ kiedy zatkam lufę palcem to strzelając nie wydobywa się dźwięk zacinki tylko czuć, że powietrze wieje z komory(tam gdzie magazynek wchodzi). A i jeszcze, co któraś kulka się zacina i trzeba wyciorem przepychać.

 

Już nie mam pomysłu co zrobić z tym :/ kolejna strzelanka na której nie mogę bawić się swoją repliką :/

Link to post
Share on other sites

A może jeszcze zmienię dyszę

Spróbuj pobawić się gumą :D, miałem taką samą sytuacje z komorą Madbulla + zielona guma g&g, kulki latały na 10m gdzie chciały i dźwięk z giwery przypominał dźwięk zacinki. Powróciłem do przezroczystego guardera i problem ustąpił.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Posiadam model SA-A02 i przymierzam się do zakupu precki Ravena 6.01, tylko chciałem się upewnić co do długości lufy. Z tego co mi odpisało Gunfire stockowa lufa to standardowe dla emek 363 mm, więc 375 mm powinna również wejść bez wystawania poza lufę zewnętrzną.

Ale przezorny zawsze bezpieczny - wkładał ktoś może do tego modelu lufę 375 mm?

Edited by Vader1995mw
Link to post
Share on other sites

Brzuski - no właśnie czytałem i nie tylko tutaj. I różne opinie są, niektórzy narzekają, niektórzy chwalą. Negatywne opinie z tego co widziałem tyczą się głównie wybredności względem kulek, ale przy G&G ponoć nic złego się nie dzieje. Albo to toto lotek, albo narzekają Ci, którzy mają w drugiej replice lufę Promyka za 400 zł.

Ja wiem, że są lepsze lufy, ale nie chcę wydawać więcej niż 200 zł (no chyba że znacie jakieś lepsze w tej cenie).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...