Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dwudzkelny szkielet V2 CNC ze zintegrowaną komorą HU (Retro Arms)


Recommended Posts

Hmmmm, nie... wszystko jest w normie.

 

Jednak dobre, że zwracasz na to uwagę. Grubsze łożyska często powodują problemy z włożeniem szkieletu do body czy selektorem ognia. Łożysk Low Profile od RA nie miałem, więc się nie wypowiem, ale miałem zwykle kulkowe od nich i są naprawdę bardzo dobre i wytrzymałe. SP170, zębatki 16:1, silnik HT Krytac i Titan z pre-cockingiem nie robi na nich wrażenia.

Link to post
Share on other sites

Hej, właśnie złożyłem swojego GB od RA, zwykły 8mm QSC. Łożyska siedzą cholernie ciasno, długo mi zeszło zanim je prosto wbiłem. Mało miejsca na podkładkowanie, praktycznie 2 podkładki użyłem. A łożyska to najzwyklejsze ślizgi od SHS (te z krzyżem). Poza tym żadnych problemów. Pierwszy GB z którego spust nie wypada :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podbijam.

 

Gearbox jest świetny. Rzeczywiście, dysza 21.3 jaka jest zalecana jest zdecydowanie za długa. 20,4; 20,5 będą pasowały zdecydowanie lepiej.

Po sprawdzeniu fps, skoki są minimalne.

 

Mam problem, który usiłuje rozwiązać...

jak dokręcam śrubę od kolby to mi spadają fps (ok. -30fps). Jak jest niedokręcona to jest wszystko OK. Widać, że naprężenia powodują nieszczelności.

 

Czy macie jakieś patenty na kolbę (mam lr300PJ), żeby ją tak zamontować, żeby sztywno siedziała a jednocześnie nie dawała takich naprężeń obniżających fps-y?

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Podbijam.

 

Gearbox jest świetny. Rzeczywiście, dysza 21.3 jaka jest zalecana jest zdecydowanie za długa. 20,4; 20,5 będą pasowały zdecydowanie lepiej.

Po sprawdzeniu fps, skoki są minimalne.

 

Mam problem, który usiłuje rozwiązać...

jak dokręcam śrubę od kolby to mi spadają fps (ok. -30fps). Jak jest niedokręcona to jest wszystko OK. Widać, że naprężenia powodują nieszczelności.

 

Czy macie jakieś patenty na kolbę (mam lr300PJ), żeby ją tak zamontować, żeby sztywno siedziała a jednocześnie nie dawała takich naprężeń obniżających fps-y?

 

Pozdro

 

Podkładki pod śrubę, żeby nie musiała wchodzić tak głęboko. U mnie było podobnie, ale na chińskim szkielecie.

Link to post
Share on other sites

Podbijam.

 

Gearbox jest świetny. Rzeczywiście, dysza 21.3 jaka jest zalecana jest zdecydowanie za długa. 20,4; 20,5 będą pasowały zdecydowanie lepiej.

Po sprawdzeniu fps, skoki są minimalne.

 

Mam problem, który usiłuje rozwiązać...

jak dokręcam śrubę od kolby to mi spadają fps (ok. -30fps). Jak jest niedokręcona to jest wszystko OK. Widać, że naprężenia powodują nieszczelności.

 

Czy macie jakieś patenty na kolbę (mam lr300PJ), żeby ją tak zamontować, żeby sztywno siedziała a jednocześnie nie dawała takich naprężeń obniżających fps-y?

 

Pozdro

 

Z innej beczki, jaki spring i ile fps?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
W dniu 31.03.2018 o 16:45, wallop napisał:

Nie zapewni. Sprawia masę problemów

W jakim sensie sprawia masę problemów ?

Stoję przed wyborem GB do body EA, a komora wbudowana w gb wydaje się całkiem dobrą opcją, nie muszę się martwić o osiowosc komory  w stosunku do GB. Przynajmniej tak to sobie wyobrażam.

Możesz wyjaśnić jakie problemy stwarza ? Nie chcę sobie strzelić w stopę i wolę kupić raz,  a dobrze

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Cześć, mam pytanie. Na "zwykłym" gb od retro bez zintegrowanej komory mam niestety nieosiową replike, podkładkowanie chwytu i tylnej czesci nic nie daje, bo minimalny obrót blokują piny już na sztywno. Z boczną nieosiowością sobie poradziłem, zostało mi ok 0.5mm w pionie. Nie miałem w rękach gearboxa ze zintegrowanym HU, czy to połączenie jest na tyle sztywne, że trwale zniweluje zarówno nieosiowość pionową i poziomą rzędu ok. 0,5-1,0mm ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...