Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki BIO do cm.028


Recommended Posts

Witam.

 

Nie jestem doświadczonym airsoftowcem i nie wiem jakie kulki wybrać do moje cymy. Bardzo zależy mi na kulkach BIO, ponieważ lepiej rozkładają się niż zwykłe kulki. Mam prośbę do tych obeznanych, jakiej firmy i wagi kupić kulki do cm.028? Najlepiej gdyby nie przekraczały 60zł.

Link to post
Share on other sites

Bio sobie odpuść, chyba że w imię ideałów ochrony środowiska jesteś gotowy poświęcić swoją replikę, jakkolwiek pancerną cymą ona nie jest. No dobra, przesadzam, ale te kulki są zrobione z jakiegoś syfu który potrafi rozlecieć się w lufie. Lub co gorsza w komorze, a jak masz pecha to rozpadnie się akurat ta jedna konkretna, której odłamek wleci za dyszę (o ile jest to w ogóle możliwe, ja tych syfów nie używam więc pewności nie mam). Do cymki wystarczą ci PJ-ty z Taiwanguna czy Rocketsy z Gunfire'a -jakością nie grzeszą, ale w parze z niższą jakością idzie niższa cena, a zapewne replika stock, więc midcapów ani lufy precyzyjnej nie masz. No chyba że wyżej nad cenę cenisz jakość i wolisz sypnąć hajsiwem by kupić o wiele lepsze kulki G&G- skok jakościowy nieporównywalny, efekty w strzelaniu też o wiele lepsze. Co do wagi polecam 0.23g, do stockowych fps-ów w sam raz.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edited by sulferno
Link to post
Share on other sites

Ładuj kulki bio bez obaw, są bardzo dobrze wykonane... nawet te tańsze w normalnych warunkach nie sprawiają problemów - nawet otwarte kilkuletnie paczki kulek bio są bezpieczne do użycia... a mam takie 2 paki sprzed ładnych kilku lat z taiwanguna... Jakbym miał wybierać kulki do tej cymki to brałbym "G&G bio" o wadze 0,25g.

Link to post
Share on other sites

Ładuj kulki bio bez obaw, są bardzo dobrze wykonane... nawet te tańsze w normalnych warunkach nie sprawiają problemów - nawet otwarte kilkuletnie paczki kulek bio są bezpieczne do użycia... a mam takie 2 paki sprzed ładnych kilku lat z taiwanguna... Jakbym miał wybierać kulki do tej cymki to brałbym "G&G bio" o wadze 0,25g.

 

mikadorus A jakiej firmy kulki kupiłeś z taiwanguna? Masz jakieś problemy z celnością?

Edited by Pawel6464
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem jakieś PJ 0.36g. Ale to było dawno temu. .. problemów nie mam, ale rzadko je ładuję.

 

Weź guardery 0.25g czy przetestuj te kilo9... generalnie to przy tych wagomiarach mam takie poglądy

 

G&G/zielony blaster>guarder>groch, jarzębina, kamyki>reszta firm... ale może te kilo9 wypalą.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Midy prawidłowo ładowane i konserwowane?

 

Czasami kulki PJ/Rockets/te tańsze źle podają w niektórych magach. Miałem raz takie kulki, które po załadowaniu do cymogloka powodowały zacinkę maga i trzeba go było rozbierać, natomiast w midach mp5 podawały bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...