Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call od Duty 2- pierwsze wrażenia z dema


Recommended Posts

Moje odczucia co do dema są takie: Bardziej przypomina mi to Medal of Honor niż Call of Duty (1).

 

Grafika fajna, cienie, tekstury etc. na wysokim poziomie, fizyka wg mnie "za mała".

 

U mnie chodzi bardzo dobrze.

 

Athlon 64 3000+

1024 ddram 400mHz

Radeon X850XT 256Vram

W.D SATA II 160GB

Link to post
Share on other sites

mam P4 2.8GHz z HT, 512MB DDR i Radeon 9800 PRO i w 1280 na 1024 a reszta na normal śmiga płynnie. A jakoś demko nie przypadło mi do gustu. Mamy dużo za dużą wytrzymałość na postrzelenia, Niemców jest nieskońcenie wiele i oczywiście my będąc zwykłym szeregowcem pchamy wszystko na przód.

Link to post
Share on other sites

Hej a mi sie demo nie chce uruchomic,tzn. sama instalka :roll:

Plik sciagniety z fileshacka ma 655 mb,ma ikonke bialego kwadratu z niebieksim paskiem,i jak kilkne,to sie nie włącza,a komp łapie zmułe i nie da sie nic z tym zrobic :evil: Moze wy wiecie o co chodzi?

Link to post
Share on other sites

XP 2000 MHZ zmniejszone na 1250 bo sie przegrzewa :P

radeon 9500 pro

512 RAM

Soltek SL 75FRN-L

 

dziala plynniutko ale jakos specjalnie mi sie nie podoba, uwazam ze COD 1 bylo lepsze i rzeczywiscie bardziej mi to przypomina MOH.

 

pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

grafika fajniutka, klimat taki sobie - tryb veteran od easy nie różni się przaktycznie niczym.

Podobnie jak MoH i CoD strasznie liniowa.

b. dobry pomysł z indykatorem rzuconych granatów - rewelka.

 

u mnie smiga bez problemu : celeron 2.0 (windows myśli, że 2.6), ramu 768, GF 5600 pro z 256 mb - zakup w komisie za 200 zł - szczerze polecam,

Link to post
Share on other sites

No pełna wersja trochę lepsze wrażenie robi niż demo - zaczynamy od czerwonoarmisty i obrony stalingradu - fajny klimat, choć nie tak sugestywny jak filmowy stalingrad w COD1...Co do grafiki to świetnie są zrobione twarze żołnierzy, na wodotryski ati 9600 chyba nie pozwala - reszta jest identyczna jak w COD1...warto zagrać, ale nic nowego to nie jest...

Link to post
Share on other sites

gra świetna , wczoraj skończyłem

 

single player jest miodny, grafika świetna super zaplanowane misje, brak liniowości, kilka nowych broni,

 

ale mam pare uwag:

- dla mnie multiplayer to 80% tej gry a on trochę zubożał .... po pierwsze nie mozna juz poruszac się pojazdami (czołgi, jeepy) dla mnie to duży minus.... drugi minus to dla mnie brak możliwości przenoszenia ckmów tak jak to było możliwe w częsci poprzedniej (browning, dp 28, mg34)

 

narazie to tyle jak cos jeszzce zauważe bądź mi sie przypomni to napisze...

 

[ Dodano: Pią 11 Lis, 2005 ]

jeszcze warto by dodać ze nie można zmieniać trybu ognia w żadnej z broni :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja się troszeczkę na tej grze zawiodłem... Niby grafika ładiutka, otoczenie żyje i widać ze się chłopaki starali, ale za dużo z quake teraz ma... jak zabjesz wszystkich w bunkrze to wyskakują następni i tak w kółko. Musisz pędzic do przodu nawalając do wszystkiego. Odniosłem wrażenie że tez ucierpiały na tym, ukochane przezemnie w poprzedniej części, bronie samopowtarzalne. Często okazuje się że są zbyt wolne przy takiej liczbie przeciwników i trzeba się ratować czyms z długim magiem... Ogólnie gra się przyjemnie, ale mimo wszystko uważam pierwszą cześć za lepsz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...