Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obóz ASG Runowo


Recommended Posts

Był ktoś? Znalazłem dzisiaj ciekawy obóz o tematyce asg i nigdzie nie mogę znależć opinii o nim. Stronka wygląda fajnie tylko trochę mało informacji na temat obozu np. brak informacji o tym czy śpi się w namiocie, czy w pokoju.Jeżeli ktoś z was był na nim to proszę o odpowiedż jak to wygląda.

Link to post
Share on other sites

Bardzo polecam obóz dla osób początkujących jak i zaawansowanych dużo można nauczyć się o taktyce zielonce i czarnej śpisz jak na normalnym obozie w pokojach jednak w części milsimowej zdarzy Ci się spac w lesie Pozdro!

Edited by PabloWo123
Link to post
Share on other sites

Również bardzo polecam obóz. :)

Instruktorzy znają się na rzeczy, atmosfera też jest bardzo przyjemna. No i co najważniejsze, naprawdę można się wiele nauczyć - to nie są kolejne kolonie z drzemkami poobiednimi i z ASG jako dodatkiem. Jeżeli tego szukasz, nie zawiedziesz się.

Link to post
Share on other sites

Byłem na dwóch edycjach obozu, z obu niezmiernie zadowolony. Szeroki zakres szkolenia od Porządnego przedstawienie podstaw takich jak postawy strzeleckie do do bardziej zaawansowanych tematow jak zarządzanie fireteamem, plutonem. Dużo porządnego sprzętu do użytku obozowiczów. Radiostacje RF 10( oczywiście w trakcie obozu szkolenie z obsługi) atestowane granaty, repliki wsparcia. dzień jest właściwe cały zajęty, jedynie czas na posiłki, chwila przerwy na przetrawienie i znowu w teren. Obozowicze mają na prawdę duża swobodę na obozie. Koszenie kasy? Absolutnie nie. Ja osobiście czułem i widzialem za co place. Jedyna uwaga dla zainteresowanych- obóz na prawdę wymaga jakiegoś przygotowania fizycznego, zdarza się że trzeba wyjść ze strefy komfortu ( dla mnie duży plus).

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobre przygotowanie do wszelkiego rodzaju szkoleń i pierwszych milsimów! Jeśli ktoś chce wyciągnąć z ASG coś więcej niż bieganie do spawna z hicapem, to właśnie tutaj powinien stawiać pierwsze kroki. W pierwszej kolejności przygotujcie się kondycyjnie, bo nawet najdroższy sprzęt nie sprawi że dacie z siebie 100%... A im więcej okażecie zaangażowania, dyscypliny i chęci przyswajania informacji z poszczególnych szkoleń, tym więcej zaoferują wam instruktorzy. Zgadzam się, że jedzenie 10/10! Jeśli kogoś przerażają poranne biegi i generalnie raczej wzmożona aktywność fizyczna, jest jeszcze czas by się przygotować! Niezależnie czy jest się początkującym, czy osobą strzelającą się od dawna, warto przyjechać i nauczyć się naprawdę przydatnych rzeczy, od obsługi radiostacji, kamuflowania i podstaw strzelectwa, po czarną i zieloną taktykę.

Link to post
Share on other sites

Czy tylko mi się wydaje, że połowa tych komentarzy to fejki?

W/w użytkownik specjalnie założył konto na wumazgu, żeby zrobić reklamę?

Proszę Pana,

to co Pan napisał jest dość poważnym oskarżeniem w naszą stronę. Czy mógłby Pan to jakoś udowodnić lub chociaż uargumentować?

Odniesiemy się do tego komentarza dla oceny osób czytających:

1. Jest osiem komentarzy w temacie odnośnie naszego obozu. Siedem pozytywnych i jeden negatywny (wystawiony de facto przez osobę która na naszym obozie nie uczestniczyła. Pięć komentarzy jest napisanych z kont, które zostały założone przed pierwszą edycją (w 2015 roku). To dość dobry wynik, biorąc pod uwagę, że na naszym obozie są przeważnie ludzie przed 18 rokiem życia.

2. Pierwsza edycja obozu odbyła się w 2015 roku, i została poprzedzona postem na forum WMASG. Czemu mielibyśmy po 2 latach działalności zakładać taki temat ponownie? W tym roku nabór na edycję "Task Force" (dla osób które ukończyły edycję "regularną") po 3 tygodniach (od 1 lutego do 23 lutego- proszę sprawdzić na naszym facebook'u) został wyprzedany w 95%. Raczej nie potrzebujemy zakładać "fake'owych" kont w celu promocji.

3. Oczywiście po zauważeniu tematu poprosiliśmy naszych obozowiczów o wypowiedzenie się. Nikt nikogo nie zmuszał, nie nagradzał, nie motywował do komentowania (możemy dostarczyć sreenshot tematu). Otóż utrzymujemy kontakt z naszymi obozowiczami, spotykamy się w środowisku ASG jak i poza nim, prowadzimy aktywny profil na facebook który dopuszcza uczestników do debaty (www.facebook.com/asgrunowo- mamy nadzieje że nikt nie pomyśli że założyliśmy "x" kont by komentować sobie fanpage). I przyznamy się,nawet że przeczytanie powyższych komentarzy nas wzruszyło. Jest to duża satysfakcja z pracy, oraz misji którą sobie założyliśmy. Mamy świadomość, że w obecnych czasach ciężko jest zadowolić wszystkich uczestników. Niestety nie jesteśmy w stanie weryfikować ich sprawności i zaangażowania, wstęp jest prawie nieograniczony (ostatnio kuratorium oświaty zniosło nawet obowiązkowe zaświadczenie lekarskie i pielęgniarskie). Odwiedzają nas różni klienci, ale jak widać powyżej, Ci którzy w ASG zostali, lub w nim byli, są zadowoleni.

Także pozostawiamy powyższe komentarze do oceny czytelników. Jest nam,przykro że zawsze musi znaleźć się jakaś osoba, która znajdzie jakąś teorię spiskową.

Edited by ASG Runowo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...