Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyny Air soft Pro


Recommended Posts

Witam widziałem że sporo osób używa ich w replikach snajperskich ale są to sprężyny o wartościach m160+. Zakupiłem ową sprężyne o wartości 140ms i co bym nie zrobił nie mogę przebić 455fps z odchylem +-3. Test strzykawki wypada idealnie na każdym z połączeń. Czy ktoś używał tych sprężyn i może podzielić się wrażeniami? Może oznaczenie 140ms metrów na sekundę? I właśnie tyle maja dawać? Bo w przeliczeniu 455fps to 140m/s?

Link to post
Share on other sites

Miałem taką m180 w Dragunowie składanym przez Magika Mendiego i dawała cały czas 633-634 fps przy przebiegu jakichś 2.5k strzałów. Także sprężynki powinny ładnie się wpisywac we własne oznaczenia bądź może minimalnie je przekraczać po serwisie u magika.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak kocur piszesz miałem nadzieję na ponad 500 i że zostanie z 480 stałych fps. Trudno trzeba kupić coś innego. Tak w ramach ciekawostki bo wiem że wielu nie uważa tej metody za miarodajna. Pierwsze ważenie sprężyny to 13.2kg także dużo jak na m140. Nie miałem niestety jak sprawdzić fps wtedy ale po 500 kulkach jest 12kg no i właśnie 455 fps no i sprężyna skrócila się ok. Centymetr

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...