Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wąski krój spodni poszukiwany.


Recommended Posts

Witam.

Jestem przyrodnikiem, który często prowadzi badania w lesie (monitoruję liczebność populacji zwierząt itp). Potrzebuję (przede wszystkim) spodni w takich kamuflażach jak "szeroko pojęty" multicam, dpm, woodland.

Problem w tym, że repliki jak i oryginały wyglądają na mnie jak po dużo grubszym bracie. Rozumiem, że realia pól bitewnych wymagają luźnego kroju, ale nie potrzebuję wiernej repliki munduru.

Potrzebuję jedynie spodni wymiarowo zbliżonych do powiedzmy normalnych dżinsów , w porządnym a nie jakimś bazarowym kamuflażu.

Mam nadzieję, pomożecie mi znaleźć producentów, których spodnie są najwęższe.

Link to post
Share on other sites

Łapsaj, UTP Helikona w Camogromie spełnią wszystkie twoje wymagania.

 

W razie co to mają nawet jakie w dżinsie :icon_wink:

Ważne tylko aby był dodatek spandexu to nie podrzesz jak np będziesz kucał albo się kładł.

 

Masz poniżej przykładowy link, dałbym do strony producenta ale coś ostatnio zmalowali... i nie bangla, tylko se katalog można pobrać. Tylko najpierw w sklepie przymierz, rozmiarówka potrafi być czasem ... dziwna :)

 

http://predathor.pl/...-stop-camogrom/

 

 

P.S. Pierz zgodnie z zaleceniami to nie popsujesz :icon_smile:

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

Mam trzy pary UTP, wszystkie są w dobrym stanie, służą mi kilka lat codziennej eksploatacji.

Naturalnego zużycia materiału tu nie wpisuję bo to normalka, wcześniej czy później kolor się zmieni.

 

Jak się człowiek stosuje do tego co na metce napisał producent to nic im zarzucić nie można.

 

Kiedyś kosztowały 220, czasem dało radę zdobyć parę po 199, cóż wszystko niestety drożeje.

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

Srednio wytrzymałe ale wygodne i tanie: Pentagony. Oczywiście kamuflaże z dupy jesli chodzi o odwzorowanie ale jak nie jesteś ortodoksem to styknie - są "szeroko pojęte" ;)

 

Oraz przyłączam się do głosu na UTP, mega wygodne, praktyczne i (o zgrozo) trwałe - mam bawełniaki ze trzy lata i oprócz lekkiego rozjaśnienia koloru (coyote) i delikatnego postrzępienia krawędzi kieszeni od multitoola, nic im nie dolega.

Link to post
Share on other sites

Primo (jako użytkownik +/- 7 par UTP i 1 pary OTP) - UTP się spierają. Każde. Jedne wolniej, drugie szybciej, ale dla mnie to jest żenujące, że po pierwszym praniu spodnie mogą stać się nagle wersją "vintage"...

Secundo zarówno OTP jak i UTP mają cholerną tendencję do przecierania narożników kieszeni na telefon. Nosząc zwykłego smartphone'a z ekranem 5" zajechałem wszystkie pary w tym samym miejscu robiąc praktycznie dziury na wylot.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam dużo spodni Helikona, od SFU, CPU i UTP (szkoda ze dziady nie mają innych kamuflaży UTP / OTP bo bym przy nich został). Jedyne "Vintage wersje" jakie udało mi się stworzyć to były te które uprałem w temp większej niż 30 stopni i z wirowaniem.

Dodam jeszcze że za każdym razem spodnie w pralce są prane "na lewą stronę" :)

 

Co do kieszeni na telefon (chyba na maga STANAG są a nie na telefon) wiele lat wszystko było ok. Do momentu jak zmieniłem fona na samsunga z za dużym ekranem i też przetarłem, wkurzające. Z magazynkiem zajechałbym je chyba w miesiąc ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...