Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 Rear Wire /Boyi. Problem z reakcją na strzał.


Recommended Posts

Replika kupiona z Gunfire. Były problemy ze strzelaniem, często się zacinała.

 

Sławetny serwis w GF pomógł i doradził, żeby kupić lipo, to będzie lepiej działać. Po jakimś czasie replika znowu zaczęła się zacinać, więc kupiłem Redoxowego Lipo. Efekt podobny.

 

Przełamałem się w końcu i rozłożyłem gb sam. Pęknięta sprężyna. Wymieniłem na m110 Guardera. I zaczął się problem.

 

Replika owszem- nie zacina się już. Tym razem strzela po czym widzę, że tłok czasem podwójnie odbija się od prowadnicy. Mój kumpel, zauważył po zdjęciach, że popychacz jest starty i chciałbym zamówić, ale wolałbym wiedzieć, czy to to. Sprawdzałem szczelność tłoku, jest bardzo dobra. Zębatki odpowiednio ułożone.

 

Prosiłbym o szybką pomoc :icon_smile:

 

W miarę możliwości prześlę zdjęcia.

 

Czy to popychacz czy może być co innego?

Link to post
Share on other sites

Replika kupiona z Gunfire. Były problemy ze strzelaniem, często się zacinała.

Replika owszem- nie zacina się już. Tym razem strzela po czym widzę, że tłok czasem podwójnie odbija się od prowadnicy. Mój kumpel, zauważył po zdjęciach, że popychacz jest starty i chciałbym zamówić, ale wolałbym wiedzieć, czy to to. Sprawdzałem szczelność tłoku, jest bardzo dobra. Zębatki odpowiednio ułożone.

 

Nie rozumiem co oznacza podwójnie odbija od prowadnicy? Chodzi Ci o to, że tłok pozostaje w losowym położeniu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...