Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z dopasowaniem magazynka rzekomo cymy do cm.042


Recommended Posts

Witam Państwa, zakupłem 2 magi do ak47 i nie doczytałem, że wymagają dopasowania.

Wygląda to tak od przodu i od tyłu:

ZGI9TbJ.jpg

 

PhzEpI9.jpg

 

V1Nywft.jpg

Kupiłem je z tej aukcji:

http://allegro.pl/sh...TliZjViZjY2Mw==

 

Wiec tak, po lewej znajduje sie moj stary hicap, po prawej nowy low cap. Zaczep tylny widoczny na zdjeciu nr 1 wyglada mi na identyczny jak ten w starym hicapie.

 

Zastrzezenia budzi przedni zaczep, ktory jest inny niz ten stary. Zgodnie z sugestiami sprzedawcy, ktory w instrukcji aukcji pisze, ze w przypadku repliki ktorej posiadam (cm.042) nalezy zajac sie jedynie tylnim zaczepem. Przedni natomiast moze byc? Nadal cos zle dopasowane jest w tylnim? Jak to widzicie?

Edited by zimny666
Link to post
Share on other sites

Nie ma cyknięcia, tzn. że nie trzyma się na tylnym zaczepie?

Po wpięciu tego low'a da się go wyjąć bez odciągania zatrzasku? Jeśli tak, to spróbuj lekko spiłować ten zaczep od góry. Jeśli jednak grubość zaczepu jest taka sama, to sprawdź czy ta dolna część zaczepu ma ten sam skos co hi-cap - to też może być przyczyna.

Przedniego nie ruszaj.

 

Tak po za tym to ten low nie podaje Ci kulek? Bo nie napisałeś tego ;) A jeśli wszystko gra, a nie ma tylko cyknięcia to w ogóle nie ruszaj zaczepów, bo możesz więcej zepsuć niż naprawić.

 

Lucky777 co sugerujesz mówiąc o zwalniaczach kulek? Pytam ponieważ też mam problem z podawaniem kulek - w jaki sposób je przerobić/dopasować? Czyli z której strony piłować? :D

Link to post
Share on other sites

Wiec tak, nie ma cykniecia, nie trzyma sie na tylnim zaczepie.

Kulek rowniez nie podaje, ten dzyndzel od zwalniania kulek jest po drugiej stronie otworu wylotowego kulek, podejrzane. Czuje, ze sprzedawca robi mnie w chuja, coz, poleca na zwrot chyba bo szkoda sie z tym meczyc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...