Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelanie do nieruchomych celów zestaw


Recommended Posts

Hej od jakiegoś czasu posiadam replikę

https://www.militaria.pl/cybergun/pistolet_asg_cybergun_colt_1911a1_hpa_metal_slide_180116_p23147.xml?cat=124

 

i strzelam sobie razem z dziewczyną do nieruchomych celów ( jestesmy w temacie asg zieloni)

Tutaj pojawia się pytanie do was chcemy kupić drugą replike , moze byc na co2,spręzynowa,greengas ale chciałbym Link do konkretnego modelu do 300-500zł (najlepiej ta dolna granica) chodzi mi o broń boczną pistolet/rewolwer oraz drugie pytanie czy jest różnica między co2 buteleczka za 1 zł.. a ta ze specjalnymi dodatkami za 10 zł? Proszę o dokładne wyjaśnienie.

 

PS Jakich kulek używać do w/w repliki ? ;)

Link to post
Share on other sites

Najlepszą drogą jest czytanie forum. Jest tak rozwinięte, że wystarczy chwila używania szukajki.

Jak to wyjście Ci nie pasuje, to znajdź replikę, która Ci się podoba i szukaj tematu o niej. W budżecie 500 masz już sporo możliwości.

Co do kapsuł, to za 10zł jeszcze nie widziałem o.O ale może po prostu jeszcze za mało wiosen mi upłynęło :P

 

Edyta:

Używanie szukajki na dobrze Ci wyjdzie bo od razu ogarniesz jak dbać o gaziaki. A bez tego długo nie pociągniesz.

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites

... dłuższe i krótsze wersje.

Najlepszą drogą jest czytanie forum. Jest tak rozwinięte, że wystarczy chwila używania szukajki.

Jak to wyjście Ci nie pasuje, to znajdź replikę, która Ci się podoba i szukaj tematu o niej. W budżecie 500 masz już sporo możliwości.

Co do kapsuł, to za 10zł jeszcze nie widziałem o.O ale może po prostu jeszcze za mało wiosen mi upłynęło :icon_razz:

 

Edyta:

Używanie szukajki na dobrze Ci wyjdzie bo od razu ogarniesz jak dbać o gaziaki. A bez tego długo nie pociągniesz.

Dzięki za odpowiedzi , grzebałem aż znalazłem chyba jednak spróbuję czegoś " większego"

myślałem o rk 02 ze stajni Boyi wyczytałem na tym forum dużo superlatyw na temat tej repliki ;)

Link to post
Share on other sites

Dobry wybór najtaniej dostaniesz tutaj: http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Cała seria boyi rk jest dobra. Radzę dokupić aku bo stockowe to jak się trafi raz działają innym nie.

 

dzięki kolego :icon_wink:

A podałbyś link do dobrego akumulatora do tego modelu Rk 02

 

 

Ps . z tego co wyczytałem na forum to kupić kulki firmy G&G 0,25g

Edited by Narcyzek
Link to post
Share on other sites

Tak kulki G&G są dobre. Najlepiej kup lipo: http://www.taiwangun.com/akumulatory-li-po-2/akumulator-li-po-1200mah-7-4v-20-40c-8fields?from=listing&campaign-id=19 takie powinno się zmieścić pod dekiel możesz dla pewności zapytać obsługi sklepu czy się zmieści. Do tego potrzebujesz ładowarkę:http://allegro.pl/redox-ladowarka-alpha-combo-zasilacz-lipo-nimh-i5401093500.html

Najtańszy wybór który posłuży przez długi czas. Naładujesz nim wszystkie typy akumulatorów od biedy można ładować aku do samochodu :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Tak kulki G&G są dobre. Najlepiej kup lipo: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 takie powinno się zmieścić pod dekiel możesz dla pewności zapytać obsługi sklepu czy się zmieści. Do tego potrzebujesz ładowarkę:http://allegro.pl/redox-ladowarka-alpha-combo-zasilacz-lipo-nimh-i5401093500.html

Najtańszy wybór który posłuży przez długi czas. Naładujesz nim wszystkie typy akumulatorów od biedy można ładować aku do samochodu :icon_biggrin:

Dzięki kolego i o to mi chodziło ;) Prosto i na temat , nie tak jak moderator , a to chyba on powinien świecić przykładem .

Link to post
Share on other sites

Moderator jest do pilnowania porządku. Nie do podawania na tacy użyszkodnikom którym się nie chce. Ani poszukać ani uszanować innych.

I powtórzę po raz ostatni. Nie podobają się zasady regulaminu, nikt nie trzyma na Fo.

Dotarło.

Link to post
Share on other sites

Co do rk-02 to poszukaj na forum, bo jest temat i tam masz dużo opisane.

 

Do rzeczy, które należy wymienić dodałbym gumkę hop up (u mnie działa bardzo dobrze czarna systema). Da Ci to poprawę skupienia/wzrost celności nawet na zwykłej lufie bez jej wymiany.

 

A co do strzelania do nieruchomych celów to masz do wyboru np. kulochwyt z kartonu, tarcze mniejsze i większe, butelki plastikowe, puszki, balony itd. (można wymyślać i mnożyć w nieskończoność).

 

Zależy na jakie dystanse strzelasz. Do tarczy A4 z rk-02 strzelam na maks 50 m, ale nie na fabrycznych przyrządach celowniczych (mam kolimator założony).

 

Bez tego to tak maks 40 m i powyżej to jest strzelanie na zasadzie "uda się".

 

Także czytaj, działaj i strzelaj :icon_smile:

 

Dzięki kolego i o to mi chodziło :icon_wink: Prosto i na temat , nie tak jak moderator , a to chyba on powinien świecić przykładem .

 

Spokojnie, bo po prostu ludzi drażni pisanie ciągle "o tym samym" bo kto się nie zarejestruje na forum to zadaje te same pytania co poprzednik (tak w skrócie - mnie też to denerwuje, a po części rozumiem, że forum tutaj jest ogromem wiedzy w tylu kwestiach, że nie zawsze daje się to ogarnąć, a zwłaszcza na początku :icon_wink:).

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Co do rk-02 to poszukaj na forum, bo jest temat i tam masz dużo opisane.

 

Do rzeczy, które należy wymienić dodałbym gumkę hop up (u mnie działa bardzo dobrze czarna systema). Da Ci to poprawę skupienia/wzrost celności nawet na zwykłej lufie bez jej wymiany.

 

A co do strzelania do nieruchomych celów to masz do wyboru np. kulochwyt z kartonu, tarcze mniejsze i większe, butelki plastikowe, puszki, balony itd. (można wymyślać i mnożyć w nieskończoność).

 

Zależy na jakie dystanse strzelasz. Do tarczy A4 z rk-02 strzelam na maks 50 m, ale nie na fabrycznych przyrządach celowniczych (mam kolimator założony).

 

Bez tego to tak maks 40 m i powyżej to jest strzelanie na zasadzie "uda się".

 

Także czytaj, działaj i strzelaj :icon_smile:

 

 

 

Spokojnie, bo po prostu ludzi drażni pisanie ciągle "o tym samym" bo kto się nie zarejestruje na forum to zadaje te same pytania co poprzednik (tak w skrócie - mnie też to denerwuje, a po części rozumiem, że forum tutaj jest ogromem wiedzy w tylu kwestiach, że nie zawsze daje się to ogarnąć, a zwłaszcza na początku :icon_wink:).

Moderator jest do pilnowania porządku. Nie do podawania na tacy użyszkodnikom którym się nie chce. Ani poszukać ani uszanować innych.

I powtórzę po raz ostatni. Nie podobają się zasady regulaminu, nikt nie trzyma na Fo.

Dotarło.

 

Pan moderator od początku mnie nie polubił bo nie robiłem ogonków - z przyzwyczajeń.

Mógłbym wymieniać się setkami zdań i tak Moderator ma zawsze rację , wiem .

Przejrzałem dziesiątki stron i nie znalazłem odpowiedzi więc - JEŚLI CHCECIE mieć więcej kolegów do gry czasem musicie być wyrozumiali a nie otaczać się swoim gronem - Lepiej nie napisać nic , niż napisać i zniechęcić .

Panie Moderatorze , Pan już ma obraz nowego w tym hobby "Leń śmierdzący nic nie robiący"

otóż jest inaczej jeśli coś robie , robię to porządnie czytam i chłonę wiedze .

A kreuje Mi Pan w głowie że każdy co gra w ASG to taki mój nauczyciel od PO , gdy powiedziałem okej na lekcji stwierdził żebym mówił po Polsku. (do dziś go pamiętam a troszkę mineło) czasem trzeba pomóc RANGA ZOBOWIĄZUJE. Nawet nowym lenią. Którym NIE jestem.

 

Ps .dziękuje za rady ;)

Edited by Narcyzek
Link to post
Share on other sites

Pan moderator to ani cię lubi ani nie lubi, po prostu pilnuje porządku na Fo. Nie musisz więc wymyślać teorii spiskowych kryjących swoje nieróbstwo i niechęć do samodzielności. Takich jak Ty przewija się tu wielu więc wybacz ale raczej za tydzień nie będę o tobie pamiętał. Życie. I nic nie poradzisz.

A na Fo cenimy samodzielność, i na to też nic nie poradzisz. Księżniczkowanie też nie popłaca. Czytaj Tematy Przyklejone. Rozjaśnią ci w głowie więcej niż te dwa tematy które założyłeś.

 

 

HYHY przepraszam za OT ale dziś właśnie mija 18 lat od kiedy mówię po polsku :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...