Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Abbey Burt Sniper Gas


Recommended Posts

Teraz to już mam sieczkę informacji ,

 

@mareq - wszystkie filmiki " testowe " jakie widziałem pokazywały ze burt sniper jest mocniejszy od protechów itp. możesz jakoś uzasadnić po czym wnioskujesz, że ten gaz jest słabszy od protecha/smartgasu?

butelka, którą posiadam na dyszę plastikową :P

 

@ NooBSaiboT - dziwne bo we wszystkich sklepach, jak i filmiku testowym z kanału abbey na YT wynika że predatory są słabsze od burt sniper gas.

 

 

gdzie kolwiek się przeczyta opis burt sniper , jest informacja że zalecany do stosowania w replikach wyborowych i replikach strzelających w trybie auto.

 

 

 

Posiadam glocka 17 od WE i trochę się boję, że po dłuższym użytkowaniu się glock posypie, ze względu na budowę 50/50 metal/abs

Link to post
Share on other sites

Ja nie piszę na pdstawie filmików tylko własnych obserwacji. Każdy może mieć swoje zdanie. Docelowo i tak będę przechodził na propan, bo po co przepłacać.

 

Z tego co czytałem to Glock od WE jest udaną konstrukcją. Jest chyba nawet cały wątek mu poświęcony. Tam zapytaj jak znosi używanie mocniejszych gazów.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Teraz to już mam sieczkę informacji ,

 

@mareq - wszystkie filmiki " testowe " jakie widziałem pokazywały ze burt sniper jest mocniejszy od protechów itp. możesz jakoś uzasadnić po czym wnioskujesz, że ten gaz jest słabszy od protecha/smartgasu?

butelka, którą posiadam na dyszę plastikową :icon_razz:

 

@ NooBSaiboT - dziwne bo we wszystkich sklepach, jak i filmiku testowym z kanału abbey na YT wynika że predatory są słabsze od burt sniper gas.

 

 

gdzie kolwiek się przeczyta opis burt sniper , jest informacja że zalecany do stosowania w replikach wyborowych i replikach strzelających w trybie auto.

 

 

 

Posiadam glocka 17 od WE i trochę się boję, że po dłuższym użytkowaniu się glock posypie, ze względu na budowę 50/50 metal/abs

 

Używałem do repliki GBBR i Protecha i Brut Snipera. Ten drugi lepiej sprawował sie w niższych temperaturach (w porównaniu do pierwszego), strzały były stabilniejsze, a blow back subiektywnie mocniejszy. Protecha uzyłem tylko raz i więcej do niego nie wróciłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...