Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boczniak dla Męża


Recommended Posts

Witam

Chciałabym zrobić prezent dla męża a wiem że planuje sobie zakupić boczniaka.

Z tego co mi się udało dowiedzieć wynika że ma to być GBB, koniecznie z funkcją full auto i min 280fps nie koniecznie z BB. Mąż ma już na stanie TM H-C 5,1

Jedynie co mi się udało wyszukać to TM Glock 17, co byście polecili tak aby z repliki był zadowolony w 100%

Max do 1k

 

Link to post
Share on other sites

Idealna żona :D

 

Jeśli prezent ma być udany, to proponuję podpytac dyskretnie męża, czy ma już na oku jakieś konkretne repliki:)

Rozegraj to tak, żeby sam coś wybrał, wtedy na pewno będzie zadowolony.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Hajkapy mają to do siebie, że można je kompletnie zmienić zewnętrznie. Z ciekawości, gdzie jest Glock 17 z full auto bez blowbacku?

GBB bez BB?

Takich cudów chyba nie ma. Wiadomo o co chodzi, ale ja szczerze mówiąc nie widziałem gazowych pistoletów bez blowbacku mających full auto.

 

Przepraszam, macie racje zapędziłam się. Jak dla mnie to jest tego za duzo, bo czas goni

Z tego co sie dowiedziałam, to ma dwie repliki na oku, Glocka i MK23 i teraz co wybrać ???

Glockow jest kilka, MK23 jest jedna

Jaki Glock jest najmniej zawodny, a ma największe osiągi, czy moze mk23 jest lepsze od Glocka

Masakra :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

Mk23 Marui to bardzo fajna opcja jeśli chce się mieć efektywność nad efektowność, jednak upewnij się czy naprawdę ten konkretny klocek tej konkretnej firmy chce. Z ersoftowego punktu widzenia jest to jednak klamka niemal doskonała ;)

 

Ale jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne, ciężar itp. to Mk23 Marui jest bardzo zabawkowy. Nawet w porównaniu do Mk23 KWA (Umarex) wypada bardzo blado, ma lepiej zrobione oznaczenia, ale to w sumie tyle :icon_biggrin: Dodatkowo, z kaburami, akcesoriami itp. może być większy kłopot, do Glocków i HiCap bez problemu znajdzie się kabury w Polsce, do Mk23 właściwie zostają już tylko customy (mogę zarzucić linkiem, jeśli potrzeba).

 

Mk23 to już w ogóle jest stara (może nawet przestarzała) konstrukcja, niezdecydowanych raczej odsyłałbym do HK.45, FNX-45, któregoś USP, o czymś popularnym jak Glock nie wspominając. Niemniej ja jednak podpisuję się pod Hi Capą z full auto. Magazynki i akcesoria te same, full auto jest, znana i lubiana platforma, a zamek można (chyba) bez problemu wymienić.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...