Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemano :icon_wink: Jestem nowy na tym forum asg i chciałbym się postrzelać jakimś leprzym sprzętem niż pompa shotgun, moi koledzy to mieli pistolety elektryczne a ja pompę ale teraz to już trochę cienko bo nie daje im rady w starciu z dystansu to oni mają elektryki niezłe ale pozbierałem gotówki i już mogę coś sensownego kupić... Strzelam sie z grupą znajomych już od pół roku zabawowo ale ostatni miesiąc to tak trochę treningi robimy taktyczne szkolimy się w różnych podejściach itp. i większość się przesiadła na leprzy sprzęt. Mundur mam taki w ciapki flektran ale bede zmieniał na amerykanski, okulary też mam dobre. Także przeczytałem już luzne tematy i zastanawiam się nad tymi gnatami:

ten pierwszy jest niezły ma dużo możliwości dołączenia dodatkowego sprzętu i ciekawie wygląda

ten drugi bardziej mi się podoba i bardziej pod CQB jest. Co sądzicie? Generalnie chciałem coś innego

niż taką popularną m4 stąd takie propozycje. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź!

 

http://www.taiwangun...&campaign-id=21

 

http://www.taiwangun...&campaign-id=21

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Z tych dwóch to sig od JG. Nr.1 bym nie brał gdyż są to pieniądze których nie odzyskasz a i same opinie o budżetowych wersjach cymek serii 500 nie są najlepsze. To samo tyczy się spartaca, dragon i innych pochodnych marek.

 

Na chwilę obecną powinieneś się rozglądnąć na GF jako że mają teraz wyprzedaż i można dostać naprawdę fajne repliki w świetnych cenach.

Link to post
Share on other sites

Popieram kolegów wejdź na gunfire i obczaj sobie promocję to na pewno coś znajdziesz :icon_wink: ewentualnie możesz rozejrzeć się za używaną repliką w tych pięniądzach :icon_wink: ale tu radziłbym konsultacje z kimś bardziej doświadczonym :icon_wink:

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie 2. Kolega ma 5 letniego, używa poprawnie, nie katuje jej i działa swietnie. Keden manlament to łączenie kolby składanej-po odpowoednim czasie będzie do naprawy.

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Dzieki chłopaki, ale na gunfire nie ma juz promocji na dobre bronie, zostaly same badziewiaki. Chyba zostane przy tym drugim wyborze bo nic innego mi się niepodoba za bardzo albo za drogo jest a koledzy to mają kbk ak albo emke stąt moja niechec do takich replik. Wogule co ten arend mi wysłał ostrzezenie przeciez pisze po polsku?

 

Do tego wezme sobie takie 3 chyba wystarczą? http://www.taiwangun...d&campaign-id=6

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

W języku polskim nie piszesz, ale bez problemów można zrozumieć co chesz przekazać. Ale nie jest źle. Niektórzy piszą/mówią w takim narzeczu, że nie wiadomo o co chodzi.

 

Hi-capów się nie kupuje. Na allegro masz produkt B&K, który pozwoli Tobie korzystać z tanich magów do m4. Lepiej mieć adapter i "ludzkie" magi niż męczyć się z dziadowskimi hi-capami, z którymi i tak nie wpuszczą na lepsze gry.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...