Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć,

zamierzam zrobić tuning specny, jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi.

Będzie to moja pierwsza modyfikacja repliki, dlatego chcę się spytać, czy taka konfiguracja nie uszkodzi repliki podczas strzelania.

 

Replika: SA-B07

Docelowa prędkość wylotowa: 500fps lub więcej jeśli da radę

 

-precka Tornado 6,03-509mm

 

-gumka Guardera

 

-takie wzmocnienie: http://asgrevolution...ajace-08mm.html

 

-sprężyna Tornado M160

 

Jeśli będzie to konieczne to założę mosfet, kable niskooporowe i uszczelnię gearboxa, ale wolę uniknąć jego rozkręcania, bo nie jestem typem majsterkowicza :icon_smile:

Za pomoc z góry dziękuję.

Edited by Kaliszek
Link to post
Share on other sites

Cześć

Po pierwsze bez rozkręcania się nie obejdzie. Jeżeli nie jesteś typem majsterkowicza polecałbym raczej odesłać do serwisu.

Silniczek z tego modelu nie pociągnie takiej sprężyny. Bez rozkręcania się nie obejdzie, a z uszczelnieniem odpowiednim możesz zrobić takie fps na znacznie mniejszej sprężynie[przykładem bore up i m140] która nie obciąży tak całego układu. Jeżeli sprężyna mocniejsza to pamiętaj też o wymianie tłoka i zębatek. A i nad precką tornado bym się zastanowił, nie jest to raczej polecana lufa. Pamiętaj fps to nie jest wszystko, lepiej zainwestować w porządny układ hop up i lufę precyzyjną zamiast bez sensu nabijać fpsy.

O tuningu Specny możesz poczytać w jej dziale M-ki [specna Arms], temat przerabiany wiele razy.

Edited by Lejtienant
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...