Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "Operacja Husky"- Mieczewo k.Poznania 1-3.09.2017


Recommended Posts

Witamy szanowne grono.

 

W końcu możemy oficjalnie ogłosić kolejną grę ASH w tym sezonie. Po trzech latach przerwy chcemy ponownie zaprosić Was w okolice Poznania. Okazją do spotkania będzie „Operacja Husky”, którą rozegramy w dniach 1-3.09.2017.

 

Miejsce rozgrywki- Mieczewo pod Poznaniem- była baza rakietowa, obecnie Fort Knox - http://fort-knox.pl/

Data: 1-3.09.2017 piątek-niedziela

Wiek: 16+

Limity fps: będą

Piro: raczej tak no chyba, że za sucho będzie, atestowane

Wpisowe: 30zł/os

Zgłoszenia: jakub-z@wp.pl, w ciągu 24h odpowiadam podając nr konta. Gdy nie dostałeś maila napisz raz jeszcze.

 

 

Występować będą:

Oś:

- Włosi

- Niemcy

 

Alianci

- Polacy

- Brytyjczycy

- US

 

Jak zwykle stylizacja obowiązkowa, ale to chyba wszyscy zainteresowani wiedzą.

 

Plan imprezy

- Piątek 01.09.17

przyjazd, rozstawianie namiotów. Ok 21 wymarsz na nocną część gry. Planowane zakończenie o 1-2 w nocy. Uczestnicy, którzy przyjadą po wyznaczonej godzinie raczej na teren gry nie wejdą, w tym czasie będą mogli się rozlokować i przygotować posiłek dla walczącej reszty ;)

 

- Sobota 02.09.17

9.30 odprawa, krótkie omówienie zasad i wymarsz na pozycje. O 10.00 rozpoczęcie zmagań. Mniej więcej o godzinie 15-16 planujemy zrobić małą przerwę na posiłek w polu (nie schodzimy na parking), przegrupowanie i przygotowanie pozycji obronnych. O 17.00 ostateczny szturm by każdy mógł wystrzelać ostatnie kulki z magazynków i pozbyć się resztek granatów. Zakończenie rozgrywki planowane na ok 18-19. Potem ognisko integracyjne i kto będzie miał ochotę zostaje na noc na miejscu.

 

- Niedziela 03.09.17

sprzątanie i wyjazd. Nie planujemy gry na niedzielę.

 

Informacje organizacyjne:

Gra będzie organizowana na terenie komercyjnym. Za teren musimy uiścić opłatę w wysokości 1000zł dlatego zakładamy minimum 33 graczy, z których każdy wyłoży po 30zł. W przypadku większej ilości chętnych za pozostałą gotówkę zakupimy granaty i inne rekwizyty. Termin wpłat do końca lipca, do tego czasu musimy uzbierać wymagane minimum by zaklepać miejscówkę.

Na terenie obozu będzie prąd z agregatu, tylko w pewnych godzinach, tojtoj, miejsce na ognisko i grill. Na bieżąco będziemy informować o nowych udogodnieniach. Samochody zaparkowane będą w bezpiecznej odległości od miejsca rozgrywki. Nie planujemy gry w budynkach, zostawiamy to na następną okazję. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy, w odpowiedzi przyjdzie nr konta na który należy dokonać wpłat. Listę uczestników będę starał się umieszczać na bieżąco.

 

Scenariusz oraz wszelkie informacje dotyczące wymagań są jeszcze dopracowywane więc gdy tylko zostaną ukończone, opublikujemy w najbliższym czasie na forum.

 

W razie dodatkowych pytań proszę pisać.

 

Do zobaczenia na Syclii.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i gra.

 

Jeśli ktoś będzie miał pytanie, które jego zdaniem nie będzie się nadawało na forum, można wysyłać na pw do Wisha lub do mnie. Kwestię zgłoszeń do gry tylko do Wisha.

 

Zapraszamy :maniak_OK:

Edited by Matt Baker
Link to post
Share on other sites

No, ale nie będę kazał się przeszywać chłopakom, którzy mają Polskie naszywki na mundurach. Tak samo sam się nie przeszyję na 82. Łatwiej było napisać tak. Fakt, jest to lekkie naciąganie historii, ale zakładam, że wybaczycie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

2 Angoli potwierdza przyjazd na Wielkopolskę, wiekopomną prowincję Sycylii. Tworzymy listę poglądowo - motywującą czy jak? ... Zwykle, jak zauważyłem, to bardzo pomaga w budowaniu frekwencji :) ... Kiedy dowiemy się coś więcej nt. scenariusza ??...??

Link to post
Share on other sites

[...] ... Kiedy dowiemy się coś więcej nt. scenariusza ??...??

 

Proszę jeszcze o tydzień cierpliwości - jesteśmy w trakcie rozmów z nadleśnictwem w kwestii umożliwienia nam lekkiej ingerencji w teren w celu uatrakcyjnienia imprezy. Niestety to wszystko trwa. Od tej decyzji zależą późniejsze nasze ustalenia względem usytuowania stref walk. Teren jest bardzo grywalny ale jeśli Góra się zgodzi, to chcielibyśmy dać coś od siebie :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jesteśmy po kolejnej rozmowie z właścicielem terenu, prosiliśmy go o załatwienie pewnych spraw w nadleśnictwie, jednak niestety nie udało mu się to. Chcieliśmy uzyskać zgodę na drobne ingerencje w teren- fox hole i inne umocnienia. Jedyne co uda mu się załatwić to worki, z których możemy stworzyć ewentualne "okopy".

Myślę, że po prostu zmienimy lekko scenariusz, lub miejsce z którego będziemy rozpoczynać i też będzie ok.

 

Cały czas zbieramy chętnych, na ten moment mamy opłaconych 10graczy czekamy na jeszcze 23. Termin kiedy musimy zaklepać teren to koniec lipca. Cały czas mam nadzieję, że uda się pozbierać ekipę, bo teren ciekawy. Może kopsnę się w weekend porobić kilka zdjęć, żeby Was zachęcić.

 

Zapisani:

 

Oś:

1. Ahmed

2. Wochu

3. Teo

 

 

Alianci:

1. Wish

2. Matt

3. Mattson

4. Monia

5. Michelle

6. Cortes

7. Domin

Edited by wish
Link to post
Share on other sites

No proszę, jeden post wystarczył i zgłosili się kolejni chętni, czekamy jeszcze na wpłaty i będzie +4 Do aliantów, więc prawie połowa, a do wymaganego minimum zostanie tylko 19 osób.

 

Teraz trzeba czekać na zgłoszenia chętnych po ciemnej stronie mocy.

 

W.

Link to post
Share on other sites

Miło mi poinformować, że pojawiły się kolejne wpłaty. Oficjalnie mamy 1:3 składu i 3 tygodnie na zebranie reszty. Jestem pełen optymizmu, że wszystko się uda i spotkamy się na Sycylii.

 

Zapisani:

 

Oś:

1. Ahmed

2. Wochu

3. Teo

 

 

Alianci:

1. Wish

2. Matt

3. Mattson

4. Monia

5. Michelle

6. Cortes

7. Domin

8. Kolba

9. Renifer

Link to post
Share on other sites

Moja obecność po stonie aliantów wysoce prawdopodobna. Mam pytanie: rozumiem, że nocujemy w namiotach. Czy rozbijamy się w pobliżu parkingu? Pytam, bo szkoda mi na jeden raz kupować namiot i mógłbym przekimać w samochodzie (zakładając, że staruszek przetrwa taką trasę :) ).

Link to post
Share on other sites

Na terenie rozgrywki znajduje się kilka mniejszych/większych budynków(bez okien), nie wiem jak ze szczelnością sufitu, ale chyba w miarę ok, więc w razie co można tam przekimać. Spanie w namiotach a przy dobrej pogodzie pod chmurką.

 

Wpisy na listę proszę zostawić mi, notuję tylko tych, którzy zapłacili.

 

Na ten moment wygląda to tak:

 

Oś:

1. Ahmed

2. Wochu

3. Teo

 

Alianci:

1. Wish

2. Matt

3. Mattson

4. Monia

5. Michelle

6. Cortes

7. Domin

8. Kolba

9. Renifer

Link to post
Share on other sites

Kolejny dzień kolejni chętni. Tylko coś niemcy nie potrafią się zorganizować. Aliantów mamy już 11 więc prawie połowa składu. Oby tak dalej.

 

Oś:

1. Ahmed

2. Wochu

3. Teo

 

Alianci:

1. Wish

2. Matt

3. Mattson

4. Monia

5. Michelle

6. Cortes

7. Domin

8. Kolba

9. Renifer

10. Camper

11. Mati

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...