Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

REPLIKI CUSTOM/pytania i odpowiedzi - PORADY :)


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witam przymierzam się na przyszły rok na wyposażenie się w historycznego czterotaktu do ASH (lee enfielda mk4 lub mosin naganta) na bazie np mb03 lub innej pochodnej konstrukcji. Wiem ,że temat był pewnie wielokrotnie poruszany ale ile mnie więcej trzeba mieć funduszy aby takowego pozyskać. Zaznaczam że tuning będzie tam ograniczony do minimum.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
W dniu 13.04.2019 o 17:18, Cortes napisał:

Andrej,

Nie Zeb'a, tylko Zebu (tak jak indyjska krowa z garbem :-))

 

Witam! Cortes przyjacielu widzę, że wdarło sie pewne nieporozumienie co do mojej ksywki:) Otóż jak najbardziej odmienia się ona ( do Zeb'a, z Zeb'em) itd. Bo bynajmniej nie pochodzi od rogatego bydła, a od imienia bohatera pewnego amerykańskiego serialu Zeba Mccaina  pod tytułem "jak zdobywano dziki zachód", a że jestem już dość stary to moje pokolenie pamięta ten serial 1979r i tak mnie znajomi ochrzcili. Poniekąd wygodniej i może bardziej współcześniej  było się do mnie zwracać per Zeb'u, a nie per Zeb wiec myślę, że stad to nieporozumienie ;)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zebu, nigdy nie myślałem, że Twoja ksywka pochodzi od indyjskiej krowy.  Przywołałem ją tylko jako analogię. Ale też nie przyszło mi na myśl, że to konstrukcja językowa analogiczna do Krzychu, Zbychu itp. Pewnie dlatego, że w stronach z których pochodzę, nie są one używane.

Nieporozumiernie zostało wyjaśnione.

Ale z drugiej strony, miło, że pojawiłeś się na forum.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fakt nie często bywam na forum:) A korzystając z okazji, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia  i Nowy Okrąglutki Rok 2020 życzę wszystkim Maniaczkom i Maniakom dużo zdrowia i radości, a pod choinką wymarzonych replik i wypasionego szpeju:)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...