Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shootgun gazowy typu multishoot w CQB


Recommended Posts

Witam

 

Dotychczas w CQB używałem zamiennie repliki AEG i gazowego Shootguna Marui wersji Breacher. Zmiana kraju to zmiana środowiska dlatego mam pytanie:

Jak Polskie środowisko airsoftowe postrzega używanie strzelb gazowych strzelających więcej niż jedną kulką na raz - akceptowalne i dopuszczane czy raczej nie?

Świetnie mi się biegało z Breacherem ale mam ochotę teraz na coś z kolbą i myślę nad KSG ale przed zakupem wole zapytać jak takie repliki są postrzegane w środowisku :icon_smile:

 

Będę wdzięczny za opinie.

Edited by NOWIC
Link to post
Share on other sites
Jak Polskie środowisko airsoftowe postrzega używanie strzelb gazowych strzelających więcej niż jedną kulką na raz

Polskie środowisko zareaguje: "wow, ale zajebiste, mogę zobaczyć? Mogę strzelić?" :D

 

w 90% przypadków nikt się nie przyczepi, że coś strzela więcej niż jedną kulką naraz. Pozostałe 10% to ludzie, którym wszystko przeszkadza, więc jeśli jakieś środowisko "bóldupi", że czyjaś replika strzela paroma kulkami naraz to znaczy, że trzeba zmienić środowisko na normalne.

Link to post
Share on other sites

Jeśli znalazłaby się osoba, która sadzi się do kogoś używającego Breachera Marui, to chyba nienawidzi airsoftu. Śmigaj dzielnie z pompką, ileż można patrzeć na krótkie karabinki w CQB.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...