Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.weapon762.com


Recommended Posts

Sklep sprzedający głównie oporządzenie oraz umundurowanie od TMC, w mniejszym stopniu różnego rodzaju wyposażenie FMA.

  • Towar sprowadzają bezpośrednio z azji, odniosłem nawet wrażenie, że sklep jest prowadzony przez ten sam pomiot co TMC (obsługa klienta orientowała się w sytuacji fabryki, stanie materiału etc.), w związku z tym baaardzo niskie ceny.
  • Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, na wszystkie maile odpowiedź otrzymywałem w przeciągu 12 godzin. W większości wypadków pisałem po 20, a odpowiedzi dostawałem nawet o 3 w nocy. :teethh:
  • W sklepie zamawiałem kamizelkę taktyczną. W związku z faktem, że nie była dostępna w magazynie w Niemczech, wysyłali z UK. Zamówienie złożyłem późnym wieczorem w piątek, paczka przyszła w następny piątek. Ładnie zapakowana, bez żadnych uszkodzeń.

Sklep jak najbardziej polecam, głównie ze względu na ceny, nawet z kosztami przesyłki wychodzi taniej niż w Polsce (oczywiście nie mówię o zakupie jednej ładownicy :wink: ).

Link to post
Share on other sites

Obiło mi się o uszy, że sklep należy do ebairsoft.

Również polecam. Wysyłka kilka euro, na paczkę czekałem tydzień z hakiem. Chyba najlepsze ceny TMC w sieci. Gdzieś w jakimś newsie na wmasg jest kod rabatowy na 10% na pierwsze zakupy.

Edited by gratek
Link to post
Share on other sites

SGO-weapon762

 

Uwaga. Jeżeli się zalogujecie, to możecie ten kod wykorzystać raz na konto. :icon_smile:

Za późno o dzień :D

 

 

 

Jak na razie jestem zadowolony z informowania użytkownika, wszystko ładnie, także musiałem dostać kamzę z UK, ale nic się nie zmieniło względem czasu czy ceny dostawy.

Ceny też świetne, o całą stówę taniej jak na Gunfire dałem za kopię 6094A z przesyłką.

Dam też malutki plusik, ale bardziej tyczy się to PayPala, że podliczył mi koszt w złotówkach dokładny. Po prostu miło z ich strony.

Link to post
Share on other sites

Właśnie przyszła do mnie paczka z moim JPC. Zamówienie w sobotę, wysyłka w niedzielę. Shipping do kraju 10€, nie ma tragedii. Ceny towaru bardzo fajne, nawet jak na Euro, wychodzi taniej niż u nas. Generalnie ten sklep to oficjalny dystrybutor TMC na Europę czy coś w tym stylu. Sponsoruja kilku ASGowcow których obserwuję na insta zza granicy. Dobry kontakt z klientem, zero problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

AVS za te pieniądze to najlepsze dostępne repro. Nie zgadza się kilka taśm, które powinny być w Coyote Tan, a są w MultiCam. Cała reszta super. Nie ma co liczyć na krawców przy takiej konstrukcji ( Cała rodzina CPC/NCPC/AVS )

 

Paczka z UK dotarła w 5 dni roboczych.

 

wszystkie poucze super quality jak za swoją cenę. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ktoś może zna przyczynę drastycznego wzrostu cen w W762? JPC od TMC w multicamie kosztował swego czasu w okolicach 45-59 Euro. W tej chwili jest to kwota rzędu 92 Euro. Pozostałe "kolory" również poszły w górę, ale proporcjonalnie to MC dramat.

 

Inne modele również zanotowały wzrost cen ale o jakieś 10 Euro, a nie prawie 100%...

 

Ktos sie coś orientuje w tym temacie? Bo w tym momencie za takie pieniądze nie opłaca się powoli kupić produktu TMC gdzie "parę złotych" sie dorzuca i ma się produkty chociażby RR czy CRH.

Edited by Bober00
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...