Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SC-02 boyi, komora hop-up airoftpro CNC


Recommended Posts

Hej,

kupiłem ostatnio do swojego sc-02 od boyi komorę hop-up od airsoftpro,

wszystko pięknie poskładałem, podłączyłem baterie i oddałem parę próbnych strzałów.

Tutaj pojawia się problem, kulki lecą na odległość maks 5-10 metrów a czasem lecą dwie na raz.

znalazłem temat z podobnym problemem jednak tam było o całym stocku. Nie wiem czy to ja coś źle złożyłem ale najwidoczniej tak, pytanie co. Ktoś ma jakieś pomysły? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Przed ingerencją było ok? Z wpisów na forum podobne problemy pojawiają sie z powodów kiepskich magów lub kulek.

Możliwe, że gumka HU coś jest kiepsko zamontowana. Może się podwijac i stąd ten problem.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Przed ingerencją było ok? Z wpisów na forum podobne problemy pojawiają sie z powodów kiepskich magów lub kulek.

Możliwe, że gumka HU coś jest kiepsko zamontowana. Może się podwijac i stąd ten problem.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

przed ingerencją wszystko było dobrze, mag do scara mam stockowy a kulki specna arms do precek, to idę rozebrać go jeszcze raz..

Link to post
Share on other sites

 

Aaaa....baterię naładuj :icon_wink:

 

 

A co to ma wspólnego z zasięgiem? Sprawdź ułożenie gumki w komorze, zwróć uwagę na podwijający się kołnierz. Nie wiem jak wygląda sytuacja z tą komorą HU, ale zdarza się, że po wymianie komory trzeba dobrać inną dyszę.

Link to post
Share on other sites

Ja tak mam, że przy słabej batce sie tną, po włożeniu naładowanej już nie. Może mam heretyczne repliki;) ale przeglądając czeluści tego forum, trafiłem także na takie wpisy kilka razy. Ot, moze jakaś fanaberia, ale doładować batke dla pewności nie zaszkodzi, tak czy siak.

Grunt, że problem rozwikłany.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...