Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta GG104 STTI/SRC - wykręcony hop-up


Recommended Posts

Chciałem podkręcić hop-up (kluczykiem od góry), żeby kulki leciały trochę dalej (bo mocno opadały po 20m). Najpierw dokręciłem chyba za mocno, bo spadały po 1m, a potem niechcący wykręciłem tą śrubkę całkowicie. Teraz kiedy lekko ją wkręcam, to replika pluje kulkami pod nogi. Mocno wkręcona - to samo. O co chodzi? Jak to naprawić?

Link to post
Share on other sites

W Berecie M9 jest "gumka" HU:). Tzn jest tam tylko wycinek gumki, możliwe, że się odkształcił za bardzo i nie chce wrócić. Jak dla mnie dwa wyjścia. Wpierw spróbuj wsadzić wycior, może wepchnie gumkę na swoje miejsce i kształt. Druga opcja to rozbiórka repliki, nie jest to trudne. Komora HU jest przyklejona jakimś tandetnym klejem, odrobina siły, z głową i wyciągniesz lufę z komory, wtedy możesz zobaczyć co jest z gumką.

Przed ściągnięciem lufy zrób fotkę, jak jest zamontowana w pistolecie, bo to kombinacja sprężyn i zacisków:) wyczyść lufę przy okazji.

Nie wiem czy to ta sama/podobna replika do tej o której piszesz, ale możliwe, że rozwiązanie jest podobne. Raczej wina gumki, jeśli masz gaz w magazynku:)

Edited by szymo86
Link to post
Share on other sites

Dzięki, chyba będzie rozbiórka, bo wycior nic nie zmienił.

Zapomniałem też wspomnieć, że przy całkowitym wykręceniu tej śrubeczki od góry, replika strzela bardzo mocno i daleko (nie wiem czy celnie, bo na 10m próbowałem).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...