Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szanowni koledzy i koleżanki :icon_smile:

zostałem prawdopodobnie oszukany przez niejakiego K. tak ma na fb nazwe. zamówiłem u niego z komisu zawieszenie FMa w kolorze różowym całość razem z kosztami wysyłki 38 zł. przelew poszedł, jednak od tej pory od sprzedającego żadnych informacji. mam cały adres itp. poradźcie co mam teraz z tym zrobić. może ktoś zna tego jegomościa i przemówi mu do rozsądku... wstawiam link do profilu na wmasg http://wmasg.pl/pl/profil/show/75895

 

Nie udostępniamy danych osobowych - nawet prawdopodobnie fikcyjnych. Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Przepraszam najmocniej :) przelew poszedł w czwartek 8 czerwca, Pan kisielowy miał wysłać przesyłkę następnego dnia. Dostał ode mnie potwierdzenie przelewu w pdf. Więc nie ma mowy o chociażby próbie wyciągnięcia sprzętu przeze mnie. Mam adres tego jegomościa itp. potrzebny był do przelewu. jednak chce to załatwić jakoś w miarę tutaj niż walić mu listy :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Cóż, żadnego zawiadomienia z Policji nie dostałem, wizyta dzielnicowego też mnie nie zaskoczyła, może przez to że 3 miesiące byłem poza miejscem zamieszkania. Nic na swoje usprawiedliwienie nie mam - wyjechałem do pracy, nie zdążyłem wysłać paczki i o sprawie zapomniałem. Pieniądze zostały już odesłane (mała poprawka - kwota wynosiła 28zł, a nie 38zł), w ramach zadośćuczynienia zaoferowałem wysłanie zawieszenia za darmo na mój koszt. Jeśli kupujący uzna sprawę za zamkniętą, czekam na jego potwierdzenie pozytywnego zakończenia zaistniałej sytuacji.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...