Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Atak Skorpiona 2005 - wrażenia po zlocie


Recommended Posts

dla mnie już po zlocie - było fantastycznie! Dziękuję wszystkim w szczególności organizatorom za włożony trud i zaangażowanie. Pozdrawiam całą Deltę, która dzielnie walczyłą. Pozdrowienia również dla Katangistów - Fragglesa i Piotrka z którymi zacieśnialiśmy więzy przy ognisku! Do zobaczenia na następnym zlocie!! (a może wcześniej w górach).

Link to post
Share on other sites

Witam,

Team Delta również dotarła już do domów...

Chciałbym podziękować organizatorom za świetnie przygotowaną imprezę w szczególności Tadeuszowi za miłe przyjęcie. Naprawdę warto było przyjechać. Dziękuje wszystkim z oddziałów Katangi, w szczególności druzynom Jawor i Grab.

Tutaj seredeczne pozdrowienia dla Romusa i Lisa :). Dziękuję również wszystkim oddziałom Gorgonii za wspaniałą walkę.

 

Mam nadzieję, że zobaczymy się w jeszzce większym składzie na następnej imprezie.

 

Pozdrawiam

 

Black Hawk

Link to post
Share on other sites

Brak słów, żeby opisać to co się działo... poprostu przezajebiście. Scenariusze bardzo fajne i ciekawe. Podziwiam poziom organizacji zlotu- wszystko było tak jak trzeba, a sobotni wieczór rozgrzał atmosferę jeszcze bardziej :lol: Tu dziękujemy naszemu dowódcy :) :arrow: Pablo (zwany Pan Beretta lub Pavulonik)

 

Podziękowania dla całej Alfy :) dla dowódcy plutonu - DAX-a i innych dzielnych żołnierzy Gorgoni, no i ostatecznie dla Katangi za wspólne strzelanie ;)

mac1os

Link to post
Share on other sites

Yeeeaaahhh no mimo że nie postrzelałem to dawno tak dobrze się nie ubawiłem dziękuję Gorgonii za zaangażowanie karność inwencję, kompania Bravo Alfa, Delta, Charlie i Foxtrot wszyscy profesjonalnie i bardzo dzielnie nie było w naszych szeregach słabego ogniwa.

Zlot bardzo mi się podobał mojemu wojsku również byli pod wielkim wrażeniem tym bardziej że część była po raz pierwszy.

No impreza o już legenda śmiałem się jeszcze całą niedzielę na ile mi kacor gigant pozwolił.

Słowa uznania należą się też Katandze tu wielki i trudny przeciwnik tym większa chwała dla nas.

Jak zwykle PET-Y dali z siebie wszystko a niektórzy nawet więcej ja wiem ""w PETACH jest cieżko"

Dzięki Tadeusz jesteśmy jak zwykle do usług.

Szczególne pozdrowienia dla Księżniczki i Suchej

 

Chwała Walecznym

 

Czeczen

Generał Brygady

Link to post
Share on other sites

Było bardzo dobrze.

Chwała Gorgonii która spuściła nam łomot - na szczęście częściowo. Katanga ma dalej nadzieję na przyszłość. Czekamy na oficjalną relację z walk.

Szczególne pozdrowienia dla SGS - spacerek Smerfów rządzi, a i przyjazna wymiana piwek pomiędzy przedstawicielem Gorgonii i Katangi (10 minut po wzajemnym zabójstwie) jest pozytywem. Gigantycznym.

Podziękowania dla całej ekipy z Zielonej Góry za wspólne walki oraz wprowadzanie do organizmu tzw. elementów baśniowych.

Podziękowania dla Recoila, Biohazardu oraz całego teamu Alfa za gołdę z soczkiem porzeczkowym. Liczę na spotkanie w czwartek na Róży.

Link to post
Share on other sites

Witajcie

na bardzoszybko (domykam teraz zlot)

dziekuje ze przyjechaliscie

za zabawe i za nie przeszkadzanie mi w podpieraniu sciany koszar (wszak ratowalem wam zycie)

 

foty na dniach w halerii warriora ( www.warrior.pl )

 

WAZNE:

zaginela jedna z siatek maskujacych (ta srednia) gdzie ja ostatni raz ktos widzia, prawdopodobnie nie wrocila z respa

dzwoncie w tej sprawie: 501 52 52 05 !!!!

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Jak zwykle zlocik w Modlinie był bardzo udany. Pogoda dopisala, humory i scenariusze rowniez, a i sobotnia impreza zwalila mnie z nog ;]

 

 

PS. Jesli ktos znalazl lub "pozyczyl" zegarek CASIO (srebrny z zielonymi wskazowkami) prosilbym aby zgosil sie na priv. Nigdzie go nie zgubilem gdyz lezal caly zlot w moim futerale.

 

Pozdrawiam Bartkie

Link to post
Share on other sites

O jejku..... ale wy wszyscy słodzicie :D

Ale nie ma rady... ja też trochę muszę....

 

Dzięki dla organizatorów - wiadomo :D ,

Dla moich chłopaków z Foxtrotu,

Dla chłopaków z Charliego za klimatyczne rozstrzelanie (hihi... Katanga chyba się nauczyła, że wystarczy nas zostawić chwilę w spokoju, a wystrzelamy się sami :P ),

Dla wroga, który dobrze się chował w nocy i dzielnie odpierał ataki,

i oczywiście szczególne dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do budowania miłej atmosfery w sobotni wieczór....

 

szczególnie miło wspominam "delikatnie" przeprowadzony instruktaż na temat 20 kilogramowej różnicy w walce wręcz, pomoc w szukaniu wszelkiej maści rzeczy zagubionych i oczywiście za pląsy w rytm muzyki.... w tym nie ma chyba wątpliwości że najbardziej zapadł mi w pamięci szczególny zaszczyt zatańczenia z SAMYM GENERAŁEM :D

 

ŚCISKAM MOCNO

 

A na koniec jęknę raz jeszcze:

OFIARUJĘ DOZGONNĄ WDZIĘCZNOŚĆ OSOBIE, KTÓRA ZNAJDZIE I ZWRÓCI MOJĄ LATARKĘ

Link to post
Share on other sites

dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas ,

całej Katandze za wspólną walkę z wrogiem ,

całej Gorgoni również , bo bez Was nie byłoby przeciwko komu walczyć .

A i bycie u Was w niewoli nie było takie straszne .........

 

W szczególności dziękuję organizatorom za trud i zaangażowanie - bez Was to by się nie zdarzyło .

 

Zlot był super fajny , pozostała mi masa wrażeń ( miłych ) .

 

Mam nadzieję że na kolejny zlot również uda mi się przyjechać , więc mówię wszystkim DOZOBACZENIA .

Link to post
Share on other sites

Oj.. oj.... święta prawda Generale :]

Właśnie odkryłam pokłady fotek z wieczora.... i teraz już wiem co mnie tak dzisiaj wszyscy pytają o ujeżdżanie byczka <zawstydzony>

 

...hmmm.... może ogłoszę wszem i wobec że ja mam siostrę bliźniaczkę i ona czasem mi płata figle... ? :lol: wiecie... przyjeźdża na takie zloty.. robi głupotki i potem jest na mnie :P

 

cieszę się ino że konkurs fotograficzny wmasgu jest już zamknięty :wink:

 

 

P.S. Łoś to taki "cicho-ciemny" pan, jest moim osobistym doradcą - pomaga w dowodzeniu, służy radą i doświadczeniem... tylko właśnie fizjonomi swojej woli unikac na fotkach...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...