Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,planuje zakupić replikę,tylko nie wiem co wybrać,dokładnie szukam,mocnej,celnej,w miarę wytrzymałej snajperki,moc 450 fps stockowo,myślę że powinna wystarczyć na początek.Chciałbym się,dowiedzieć jeszcze na temat 2 dwóch replik,jak się sprawuje,jaka moc,celność,wytrzymałość.

 

https://gunfire.pl/product-pol-1152202960-Replika-karabinu-snajperskiego-VSR-10-z-luneta-i-dwojnogiem-czarna.html VSR-10 , Czy

 

http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/cm-702-cm

Chce wiedzieć czy warto którąś z nich wybrać,czy odpuścić,czy polecicie Co innego?

 

Będę wdzięczny :)

Link to post
Share on other sites

Zasięg i celność zależy od bebechów jakie włożysz. VSR od SW nie znam- ale z rodziny VSR dobry jest bar-10 (z tych tańszych "klonów" TM).

 

VSR ma największy potenciał rozwojowy... i mozesz się tym kierować... o ile chcesz zrobić tuning za te 1000zł (tuning bart_a + lufa + guma).

 

Jeśli chcesz biegać ze stockiem to odradzam... lepiej spisze się m24... a jeszcze lepiej zwykły AEG.

Link to post
Share on other sites

Jasne, że przynosi frajdę. Tylko w przypadku snajperki, po kilku grach, rzucisz nią o ścianę. Każdy AEG będzie miał większe szanse, bo zasięg praktycznie ten sam, ale ma jeszcze auto.

Raz na grze podszedł do mnie jeden gość i podpytywał co mam w bebechach. Ostatecznie uznał, że nie ma sensu tyle pakować ii on będzie się doskonale bawił w stocku. Efekt taki, że 2 razy pojawił się z tą snajpą i wymienił na MP5. Każdy AEG go ściągał, przy 1v1 ze mną, jego kulki nie dolatywały a ja miałem jeszcze zapas zasięgu.

 

Od siebie to Ci poradzę żebyś nie nastawiał się na stocka. Jasne, że da się dobrze bawić, ale pod warunkiem, że jesteś świadomy jakie masz osiągi w stosunku do innych i to akceptujesz. Sam jakiś czas biegałem ze stockiem, bo czekałem na części. Ale to częściej były gry w szturmie, bo z auto i tak mogli mnie łoić xD

 

A jak koniecznie chcesz stock tylko i wyłącznie to kup pompke od AGM. Większa szybkostrzelność i hajsu mniej wydasz x.x

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites

Stockowa snajpa to taka srednia zabawa :P Raz moim starym weelem mb44xx z 430fps wybralem sie na strzelanke i mimo ze kilka ciekawych strzalow bylo z ukrycia to odradzam... nawet z flathopem mialem ledwo 70m zasieg a to i tak co lepszy aeg lobem i seria Cie sponiewiera :P W mojej ocenie musisz miec te min. 500fps i dobrze zrobiony flathop, rhop lub cos w podobie zeby zyskac zasieg ,a to nie wszystko :) Fakt jest tylko taki ze nakladem pracy i szukajac okazji do 1000zl zrobisz snajpe ktora osiagami nie odejdzie od markowych za kilka tysi tylko ze wykonanie estetyczne bedzie kiepskie ;) Teraz mam l96 od wella (chyba, kupione po taniosci) i przy 500-510fps udalo mi sie "poprawionym HU" zyskac zasieg celny powyzej 85m... kulke moge wysadzic sporo dalej bo hopek mocno kreci 0,45tki ale bez precki powyzej 90m to juz za duza loteria.... Wsadzajac do takiej giwery precke i zmieniajac kilka szczegolow miescisz sie w niewielkiej kwocie i masz fajna snajpereczke do zabawy, a jak potem sie wkrecisz zawsze mozesz zainwestowac w cos lepszej jakosci ;) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Nie, stockowa snajpa nie przynosi frajdy "XD"....

Jak nie jak tak. Szturm w stocku to jak drugowojenne zdobywanie budynków z kilkoma KM, mając w dłoniach Kar98 :P Albo niczym szturm pod Stalongradem. Nie no, pobawić się można, ale na pewno nie można postrzegać tego jako sensowna snajpa.

Tylko trzeba wziąć poprawkę, że każdy ma inną zajawkę, a mi wiele nie trzeba do dobrej zabawy ^^ Co nadal nie zmienia faktu, że to słaby pomysł na początek.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam sie :D zabawa mzoe i jest takim gadzetem ;) sam zdjalem siedzac na zboczu szwagra z jakis 80m :P ale to juz strzal parabola i tylko czekanie czy dostanie :P natomiast zajawke ma kazdy inna jak piszesz, mnie nie potrzeba idealnej jakosci do zabawy ani szpeju bo traktuje to jako odskocznia raz na jakis czas :) Tak czy inaczej samo snajperwstwo w asg jesli traktowac na powaznie to kawal twardego chleba zwlaszcza na poczatek ;)

Link to post
Share on other sites

Widzę, że nie masz wiedzy i pieniędzy (sądząc po tych wklejonych za przeproszeniem gównach z militaria.pl czy tajwana) - kup AEGa i odpuść snajperki. Oraz przeczytaj poradnik http://forum.wmasg.p...ielony-snajper/

 

Nie,no aż taki zielony to nie jestem,przecież Wella nie kupie,który mi się rozleci zanim zacznę strzelać xd.Co do Cymy i Snow Wolfa,to chyba nie jest jakiś syf,poza tym niech ktoś się wypowie kto posiada VSR czy jakiegoś innego SW,bądź Cyme 702,nawet jeżeli posiadają prawie takie same bebechy,Pytanie kierowałem,i kieruję do doświadczonych ludzi i posiadaczy tych snajperek,ponieważ mnie akurat te modele mnie zainteresowały.Którego AEGa polecisz dokładnie? :)

Link to post
Share on other sites

Nie,no aż taki zielony to nie jestem,przecież Wella nie kupie,który mi się rozleci zanim zacznę strzelać xd.

Tos mnie rozbawil :D 3/4 na polu bitwy to welle... nie wiem z kad ten mit ze te snajpy sie rozpadaja ,,, moze ktos mysli ze mozna nimi rzucac zamiast strzelac :P w kazdym razie wszystko kwestia tego ile chcesz wydac na snajpe.... szklem dupy nie wytrzesz , a osiagi takiego "gownianego wella" spokojnie moga dorownac snajperkom marek z wyzszej polki tylko kwestia wykonania. To troche jak z kupowaniem repliki np edm200 od aresa... placi sie za wyglad i wykonanie estetyczne a kosztuje ze 3k na starcie posiadajac 420fps ;/ Te same parametry ma snajpa za 600zl a tuning do nich wyniesie tyle samo... Powiem jeszcze inaczej... Od kad sie strzelam nie widzialem snajpy markowej ktora by miala znaczaca przewage zasiegu nad dobrze zrobiona replika "chinczyka" poza tymi na konwersje gazowe.... Dodatkowo mozesz miec zajebisty zasieg i celna snajpe a jak nie potrafisz sie na polu bitwy odnalezc jako snajper to i tak nic nie zrobisz ,a tak sie dzieje gdy ktos na pierwsz replike kupuje snajperke.
Link to post
Share on other sites

Tos mnie rozbawil :icon_biggrin: 3/4 na polu bitwy to welle... nie wiem z kad ten mit ze te snajpy sie rozpadaja ,,, moze ktos mysli ze mozna nimi rzucac zamiast strzelac :icon_razz: w kazdym razie wszystko kwestia tego ile chcesz wydac na snajpe.... szklem dupy nie wytrzesz , a osiagi takiego "gownianego wella" spokojnie moga dorownac snajperkom marek z wyzszej polki tylko kwestia wykonania. To troche jak z kupowaniem repliki np edm200 od aresa... placi sie za wyglad i wykonanie estetyczne a kosztuje ze 3k na starcie posiadajac 420fps ;/ Te same parametry ma snajpa za 600zl a tuning do nich wyniesie tyle samo... Powiem jeszcze inaczej... Od kad sie strzelam nie widzialem snajpy markowej ktora by miala znaczaca przewage zasiegu nad dobrze zrobiona replika "chinczyka" poza tymi na konwersje gazowe.... Dodatkowo mozesz miec zajebisty zasieg i celna snajpe a jak nie potrafisz sie na polu bitwy odnalezc jako snajper to i tak nic nie zrobisz ,a tak sie dzieje gdy ktos na pierwsz replike kupuje snajperke.

 

Chce wydać 300-400 zł max do 600 jak trafi się coś fajnego,nie więcej.Kolega miał replikę z Wella,dobrze,że miał gwarancje to odesłał,bo mu się rozwaliła,nie szalał z nią,skromne wyjście na działkę i tyle,nie mógł swobodnie przeciągnąć zamka,szło mu ciężko,a prawidłowo to robił i był sprawniejszy zamek po kupnie,w dodatku coś w środku mu strzeliło.Nie wiem czy wada produktu czy tak one mają już.Lepiej dmuchać na zimno. M40a3 z ASG dobry wybór? Czy też nie?

Link to post
Share on other sites

Tego karabinka w reku nie mialem ale z doswiadczenia wiem ze jak chcesz po taniosci co i tak sie nie bardzo da bez doswiadczenia to tylko cos sprawdzonego... jakiegos l96, swd, ew... szwagier teraz zakupil na poczatek zeby sprobowac wella mb06 i wsadzil tuningowy zestaw.. wyciaga 550-560 fps.. kulka leci na 85m na 80 bardzo celnie jak na budzetowy karabinek... spokojnie7/10 w popiersie wchodzi... koszt niecale 370zl + luneta .... Nie wiem jak z przebiegiem bedzie ale na pcozatek zeby wydac malo a cos sie pobawic mysle wystarczy... dobra modernizacja HU i wycisniesz z 10-15% zasiegu celnego moze jak dorzucisz precke to wogole polata ale wykonanie plastikowe no i maly ten karabinek.. ;P .... Do tego cena szpeju dochodzi... na calosc szwagier wydal okolo 500zl (w tym okulary, kamizzelka, mundur wiekszosc z demobilu), buty juz mial i rekawiczki i oczywiscie + kulki 0,45 za paczke okolo 80zl musisz liczyc... A co do twojego kolegi i jego repliki z wella to zalezy gdzie skladana i jaki model. Na poczatek nic wiecej bym nie bral... zasieg daje rade na start a jak sie wkrecisz i poczujesz to "cos" gdy jedna kulka dziabniesz kogos widzac to w lunecie to wtedy mozesz szukac sobie czegos lepszego... ja np po skonczeniu projektu wella l96 mimo ze zrobie z niego naprawde ciekawa zabaweczke to i tak docelowo przesiadam sie na svd :icon_smile: Ale to w przyszlym miesiacu :icon_wink: Wiem ze to wymagajacy karabinek bo wyciaga pierdyliard fpsow a i tak z celnosci lipa to mysle ze dam rade sie na warsztacie nim tak pobawic ze wyciagne celnego zasiegu 90m (min 8/10 strzalow w a4 przy bezwietrznej pogodzie) ... troche pracy i kasiurki wrzuce ale mysle ze zmieszcze sie w 1000zl :icon_smile:

Edited by Raczek1987
Link to post
Share on other sites

Tego karabinka w reku nie mialem ale z doswiadczenia wiem ze jak chcesz po taniosci co i tak sie nie bardzo da bez doswiadczenia to tylko cos sprawdzonego... jakiegos l96, swd, ew... szwagier teraz zakupil na poczatek zeby sprobowac wella mb06 i wsadzil tuningowy zestaw.. wyciaga 550-560 fps.. kulka leci na 85m na 80 bardzo celnie jak na budzetowy karabinek... spokojnie7/10 w popiersie wchodzi... koszt niecale 370zl + luneta .... Nie wiem jak z przebiegiem bedzie ale na pcozatek zeby wydac malo a cos sie pobawic mysle wystarczy... dobra modernizacja HU i wycisniesz z 10-15% zasiegu celnego moze jak dorzucisz precke to wogole polata ale wykonanie plastikowe no i maly ten karabinek.. ;P .... Do tego cena szpeju dochodzi... na calosc szwagier wydal okolo 500zl (w tym okulary, kamizzelka, mundur wiekszosc z demobilu), buty juz mial i rekawiczki i oczywiscie + kulki 0,45 za paczke okolo 80zl musisz liczyc... A co do twojego kolegi i jego repliki z wella to zalezy gdzie skladana i jaki model. Na poczatek nic wiecej bym nie bral... zasieg daje rade na start a jak sie wkrecisz i poczujesz to "cos" gdy jedna kulka dziabniesz kogos widzac to w lunecie to wtedy mozesz szukac sobie czegos lepszego... ja np po skonczeniu projektu wella l96 mimo ze zrobie z niego naprawde ciekawa zabaweczke to i tak docelowo przesiadam sie na svd :icon_smile: Ale to w przyszlym miesiacu :icon_wink: Wiem ze to wymagajacy karabinek bo wyciaga pierdyliard fpsow a i tak z celnosci lipa to mysle ze dam rade sie na warsztacie nim tak pobawic ze wyciagne celnego zasiegu 90m (min 8/10 strzalow w a4 przy bezwietrznej pogodzie) ... troche pracy i kasiurki wrzuce ale mysle ze zmieszcze sie w 1000zl :icon_smile:

mb06 też tanie 250 zl ,450 fps,plastik,well 400-500 zł z lunetą i dwójnogiem,to już się chyba zdecyduje na vsr-10,czy nawet tę cyme,Mam nadzieje że się nie zawiodę :D jak,którąś z tych wezmę,bardziej do mnie przemawia :D.Mam karabin z Cymy i śmiga bardzo ładnie,nic nie przerabiałem,jestem z niej zadowolony :P.Wyborowych jest od Ch*a,ale trzeba się na coś zdecydować.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W tej cenie to tylko dragunow. Kupisz to za 400zł wsadzisz sprężynę m170 i będziesz miał 580 fps czy coś, celnośc ta sama co reszta a przynajmniej zasięg większy i się nie rozleci po włożeniu mocniejszego springa. A i wrazie W to łatwo to sprzedać jak i "tanim" kosztem stuningować na normalną snajpę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

Chciałbym podpiąć się w tym temacie. Interesuje mnie zakup karabinu snajperskiego. Koszt podstawowej repliki to od 2-3 tysięcy. Oczywiście plus tuning oddzielne fundusze. Zależy mi na celności oraz dobrych parametrach wytrzymałościowych. Techniki kamuflażu oraz taktyki snajperskie znam. Prosiłbym o pomoc w wyborze podstawowej repliki.

 

Bardzo proszę o poważne podejście do tematu. Odpowiedzi typu "nie kupuj snajperki bo nie pograsz " i tym podobne nie zniechęcą mnie to zakupu. W strzelectwie jestem od ponad 12 lat, także jestem w 100% przekonany, iż jest to wybór dla mnie.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...