Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początkujący


Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Przepraszam, że poruszam temat, których pewnie są setki w tym dziale, ale każdy ma swoje wymagania.

 

Chciałbym zacząć przygodę z ASG, ale kompletnie nie wiem co wybrać. Poczytałem trochę i z pewnością nie interesują mnie repliki sprężynowe.

 

Zastanawiałem się bardziej nad elektrycznymi. Co byście mi doradzili.

 

1. Karabinek (do 500 zł)

2. Broń krótka (do 200-300 zł)

3. Dodatkowe magazynki (nie wiem ile na początek zdałoby się mieć)

 

Ponadto chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takowych rzeczach. Wszystko mogę ściągnąć z Chin. Zamieszczam również ceny. Może być różnica w cenach 5-20 zł.

 

https://zapodaj.net/...e14973.jpg.html

Edited by eN2E
Link to post
Share on other sites

Te taśmy maskujące tanio wychodzą, gdzie to można dostać?

 

Tego typu rzeczy sprowadzam z Chin ze strony www.wish.com. Minusem jest to, że trzeba czekać 2-4 tygodnie oraz kupisz 5 rzeczy (paczek od jednego sprzedawcy) to zapłacisz za 5 przesyłek.

 

Dobra Panie i Panowie. Dziewczynę już ubłagałem :icon_biggrin: mam 800 zł i chcę je wydać na replikę? Jakieś konkretne propozycje? (mile widziane linki do konkretnych replik) oraz z jakiego sklepu najlepiej kupować? Przeglądałem repliki na militaria.pl i powiem szczerze, że bez osoby kumatej to można jedynie popatrzeć.

 

Może być coś tańszego do ewentualnego upgrade'u lub coś droższego, ale w najbliższym czasie upgrade nie będzie możliwy.

Edited by eN2E
Link to post
Share on other sites

No to pytanie i podstawowe i zasadnicze: kałasz ma być, eMka, gieta? Bo jak już pisałem Wróż Maciej tu nie bywa i ciężko nam, po określeniu że masz 8 stów określić co chcesz.

Na Militaria.pl to........ to nic nie znajdziesz a jak znajdziesz to i drogo i bez serwisu.

Poczytaj tematy przyklejone może ci się coś rzuci w oczy i zawęzisz ciut zakres szukania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...