Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

https://gunfire.pl/product-pol-1152213856-Replika-pistoletu-BLE-Alpha-Tan.html

Czy ktoś to widział/miał w łapach/strzelał?

Na papierze wygląda nieźle aczkolwiek na papierze wiele rzeczy wygląda super... no oczywiście nieodzowny hurraoptymistyczny opis produktu ze strony GF.

Z rzeczy które po zagranicznych forach wyczytałem to HU do wymiany i replika puszcza za dużo gazu przy szybkim strzelaniu, a poza tym to całkiem dobry, bardzo spasowany gnacik.

Czu ktoś to potwierdzi?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Posiadam BLE XAE już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony , ta klamka to mocna konkurencja dla szturmówek z chin , bardzo dobra celność oraz zasięg jak na stock , dobrze kopie , ogólnie bardzo fajna replika w tej cenie , ja dałem 380 zł , bardzo polecam

 

Edited by ZLODZIEJ M4
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

No i kupiłem tą replikę na prezent świąteczny.dla mojej pociechy. Dodam że wymarzony prezent.I wszystko fajnie. Promocja (315 zł), szybka darmowa dostawa. Replika pod względem wykonana może śmiało konkurować z Tokyo Marui. Ale. No właśnie. To by trzeba było zobaczyć minę mojego dzieciaka jak replika zamiast deklarowanych 290-300 fps. Strzela 245 fps w porywach. W pokojowej temperaturze gaz Ultra air i Pro Tech. To nie jest w porządku. Będę musiał zrobić zwrot. Co uwielbiam. To nie jest w porządku Panie Militaria. Ja rozumiem że dzisiaj  niektórzy chcą szybko zarabiać pieniądze. No ale bez przesady. W końcu jesteście jednym z najpoważniejszych graczy na rynku.

Co do repliki. Jest na prawdę  świetnie wykonana. Sam zamek to rzeczywiście aluminium CNC. Mocny blow-back. Aż za mocny. Prawie jak ostry. Klamka jest tak nasmarowana że aż z niej kapie. Jakiś smar, jakiś olej. O ile rozumiem mechanizmy. To nie rozumiem dlaczego z gumki hop-up wygrzebałem patyczkiem do uszu więcej miodu niż mam właśnie w uszach. W samej konstrukcji nie ma żadnych luzów. Może poza niewielkim luzem między lufą zewnętrzną i zamkiem. Który łatwo wyeliminować w domowych warunkach. Sama lufka wewnętrzna ma tylko 85 mm. Jak by ktoś chciał wymienić na Maple Crazy Jet to da się. Ale  trzeba  by trochę rzeźbić. Chodzi o nafrezowania na lufie po bokach które ją ustalają. To samo z gumką Maple Leaf. Jej wypustka ustalająca jest o 1 mm dłuższa. Wystarczy trochę wykastrować i pasuje. I to na razie tyle. Nie będę w niej na razie grzebać bo chcę zrobić zwrot. Ale jak dostanę '"właściwą" replikę to podzielę się.Spostrzeżeniami.

A. I jeszcze. Magazynek. Świetnie wykonany.  Ale szukając tych fp-esów postanowiłem do niego zajrzeć. To znaczy przyjrzeć się zaworowi podającemu. I okazało się że jest to zawór tak zwany high valve, czy jakoś tak. No super. Czyli że nie ma na obwodzie czterech dziurek, tylko dwie szerokie. No i fajnie. Tylko że te otwory były fabrycznie ustawione  dokładnie w poprzek no i jakoś tam hamowały przepływ gazu. Mam rację ? Chyba. Ustawiłem zawór pionowo no i to dało około 10 fps +. A gdzie reszta ?

 

 

                                                                    

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...