Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka m4 za około 2000 zł?


Recommended Posts

@Arend akurat zdaję sobie :-) Swoją obecną replikę robiłem sam, gdyż u nas w regionie nie ma żadnego serwisu ani nic. A mi chodziło by serwis przy zakupie wymienił podstawowe części typu gumka, teflon ewentualnie sprężyna jeżeli nie zabierze to gwarancji (widziałem że niektóre sklepy dają swoją gwarancję). Jeżeli jakąś wymiana części ściąga gwarancję, ewentualnie serwis wymieni części a nie da na to gwarancji, to raczej nie skorzystam wtedy z ich pomocy :-)

A Ty masz na myśli by odebrać replikę i wysłać do normalnego serwisu na dopieszczenie i sprawdzenie?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Posiadam L85 icsa które składał serwis sklepowy i strzela i działa znakomicie już od ponad roku. Arend mocno przesadza, oczywiście zdarza się w takich serwisach, że mając do roboty milion replik dziennie, nie zrobią idealnie ale z gumką ewentualnie lufą powinni sobie poradzić ;) Wiele osób które znam składa repliki w takich serwisach i jakoś żyją a jak jest coś nie tak zawsze można odesłać.

Link to post
Share on other sites

Arend mówi o wypodkładkowaniu, smarowaniu, ustawieniu, spasowaniu i najważniejsze czyli doszczelnieniu. Czyli dopieszczenie całego układu:-)

Ja sam poczułem różnicę po założeniu doszczelnionej dyszy. Przecież fps nie wzrósł a zasięg tak

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Cześć,

polecam G&P M4 CQB-R ze względu na jakość wykonania oraz mobilność repliki. W tym egzemplarzu upiększonym Magpulem siedzi wielki potencjał - już w stocku (w moim, bez akcesoriów Magpul kupionym w SpecShopie było 350 FPS, mimo, że pozostała treść opisu zgadza się 1:1) osiągniesz zadowalający zasięg i skupienie. Na LiPO 7,4 osiąga

(nie polecam wkładać LiPO 11,1, gdyż zwoje stockowego silnika tego nie przeżyją).

 

Problemem okazało się to, że na warunki leśne w sezonie jesienno-zimowym 350 FPS okazało się nieskuteczne - moje cele nie czuły uderzeń kulek, więc postanowiłem zmienić sprężynę na SP120.

 

Aktualnie mam 440 FPS na preclufie 363mm od modify i autorskim flathopie od B&R Customs.

 

Pozdrawiam,

OjciecMateusz

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał coś z innego, sam posiadam coś takiego:

https://gunfire.pl/product-pol-1152210934-Replika-karabinka-AEG072.html

Na pierwszy rzut wymieniłem kolbę na magpula UBR bo ta stockowa mi się nie podobała. Plusy to stosunkowo lekki front key-mod body mots, naprawdę bardzo fajne. Wygląda dużo solidniej niż standardowe od emki, upper ala voltor oraz lower ze wzmocnieniami wygląda naprawdę solidnie. Mocowanie zawieszenia wciśnij kropek jest bardzo wygodne możliwość mocowania zawieszenia w różnych miejscach. Ale co kto lubi, mi zależało na body niestandardowym, wzmocnionym, właśnie mots było dla mnie idealne.

Link to post
Share on other sites

https://gunfire.pl/product-pol-1152211795-Replika-karabinka-AEG068-C.html

https://gunfire.pl/product-pol-1152206135-Replika-karabinka-BB-067-Ball-Ball.html

I ten Twój https://gunfire.pl/product-pol-1152210934-Replika-karabinka-AEG072.html brałem pod uwagę.

Wyglądają fajnie, mają dobre fpsy w stocku i w dwóch z nich jest dłuższa lufa. A to miało by wpływ na ewentualne późniejsze zmiany

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja mam 5 letnie M16A4 od G&P. Wymieniony tłok na mocniejszy, komora Prowina, gumka falcona i mosiek od blufeta. W przyszłym tyg. stockową lufe wymieniam na Promyka (trzeba iść z duchem czasu :icon_razz: ).

Nigdy nie miałem żadnych problemów z wypadającymi pinami, body czy czymkolwiek innym. Cud, miód orzeszki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...