Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką broń wybrać


Recommended Posts

mówię ja mam zamiar dopieru zacząc a bornie w stylu kałachy niestety ale mi się nie podobają

Bardziej do gustu mi przypadają te cm 5xx.

No to masz wybór:

Emka Cymy - przypada Ci do gustu (jak plastikowa emka może komuś przypaść do gustu to nie rozumiem, ale niech będzie) i nie ma zbyt dobrej opinii jeśli chodzi o jakość

RK - nie podoba Ci się, ale lepsza jakościowo i w razie czego da się to w przyszłości odsprzedać

 

No i zostaje JG 608, do której mam sentyment i gdybym miał dziś wybierać, to trudno by mi było zdecydować między nią a repliką AKSU, bo obie mają swoje wady i zalety.

Oprócz tego repliki MP5, P90, SIG, chyba i jakiś AUG JG się w budżecie mieści.

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

mówię ja mam zamiar dopieru zacząc a bornie w stylu kałachy niestety ale mi się nie podobają

Bardziej do gustu mi przypadają te cm 5xx.

 

Polska język, trudna... a z resztą.

 

Podsumowując, bo temat: "Jaką broń wybrać?", stał się czymś w stylu: "Mam do wyboru co najmniej 3 ciekawe propozycję, więc w takim razie którą dziadowską Emkę wziąć?".

Wątpię, czy na tym forum znajdziesz osobę, która zaliczy nieprzespaną noc rozmyślając na co się zdecydujesz.

Tym bardziej, mało mnie to interesuję, gdy widzę jak twardo trzymasz się tego szajsu, ale nie moja to sprawa. Może masz zamiłowanie do kiepskich rzeczy.

Wrzuciłem tu dwa odnośniki, nie sądzę abyś się z nimi zapoznał, skoro dalej brniesz w te CM. Myślę, jednakowoż że wystarczająco dużo osób zaproponowało Ci dobre repliki w tym przedziale cenowym i dalsza dyskusja jest raczej bezcelowa.

Link to post
Share on other sites

A motor i motocykl to nie to samo, wiemy.

RK nie jest też repliką, lecz falsyfikatem, bo wygląd rodziny AK został zastrzeżony przez producenta.

Możemy się umówić, że na potrzeby rozmów o ASG skrót myślowy "broń" ma sens, Specna robi mundury w Multicamie, a nie "nieautoryzowanej kopii wzoru Multicam", a Prometheus robi lufy zamiast "precyzyjnie wykonanych rurek ze stali nierdzewnej"?

Ale jeśli tak bardzo Cię to drażni, to istnieją wtyczki do przeglądarek, które automatycznie pozwolą Ci zamienić wyświetlanie słowa "broń" w domenie wmasg.pl na "zabawka miotająca plastikowe kulki za pomocą sprężonej mieszaniny gazów".

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

A motor i motocykl to nie to samo, wiemy.

RK nie jest też repliką, lecz falsyfikatem, bo wygląd rodziny AK został zastrzeżony przez producenta.

Możemy się umówić, że na potrzeby rozmów o ASG skrót myślowy "broń" ma sens, Specna robi mundury w Multicamie, a nie "nieautoryzowanej kopii wzoru Multicam™", a Prometheus robi lufy zamiast "precyzyjnie wykonanych rurek ze stali nierdzewnej"?

Ale jeśli tak bardzo Cię to drażni, to istnieją wtyczki do przeglądarek, które automatycznie pozwolą Ci zamienić wyświetlanie słowa "broń" w domenie wmasg.pl na "zabawka miotająca plastikowe kulki za pomocą sprężonej mieszaniny gazów".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...