Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie, czy ktoś zna replikę ASG kbk AKM/AKMS która pozwala na naukę tzw "manualki" (obsługa identyczna z ostrym, możliwość częściowego rozłożenia jak w ostrym) do 2000zł?

Broń PCU niestety jest już wszędzie wykupiona (chociażby tu czy tu).

Potrzebuję "szablonu" do nauki rozkładania, czyszczenia i obsługi kbk AK i jestem ciekawy czy znajdzie się jakaś replika która te cechy posiada.

 

Pozdrawiam

SzymonPolska

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

@mareq, Hudy01 - dzięki za podpowiedź, na pewno sprawdzę modele gazowe kbk AKM, niestety sprawdzając parametry wszystkich karabinków ASK, nie da się uzyskać modelu z częściami do czyszczenia jak ostrego odpowiednika... w każdym razie dzięki za info. MOże ma ktoś jeszcze jakieś konkretne modele dobrych gaziaków?

 

@Punisher - zdaję sobie sprawę, że stare deko/PCU ciągle na rynku istnieją. Tylko że cena 2500 zł to cena za którą mogę kupić ostrego AK z pełnym osprzętem. Ba, jak dobrze poszukasz to i dwa wynajdziesz.

 

Pozdrawiam

SzymonPolska

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

@Punisher - racja, móc nie mogę :D. Co do tych dwóch kauaszków to nie do końca precyzyjnie się wyraziłem. 1 AKMŁ i 1 Sa vz. 58 i do tego od prywatnego znajomego, tak więc prowizji nie będzie :(.

 

@luki527 - brawa dla tego pana, dokładnie o coś takiego mi chodziło. Aż szkoda że nie można dać "lubię to" :D. Jeszcze raz dzięki.

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia.

 

Pozdrawiam, SzymonPolska

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...