Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COLT 1911 Jaki model wybrać?


Recommended Posts

Witam, szukam dla siebie klasycznego colta 1911 najlepiej na greengas, wiem że na ten temat było już kilka wątków ale niektóre są już nieaktualne. Chciałbym, żeby wypowiedziały się osoby posiadające te repliki, bądź mające z nimi jakąkolwiek styczność.

 

Zacznę od tego co wiem:

 

Colt 1911 KJW- już miałem zamawiać, ale z tego co czytałem to ciężko z niego wystrzelić pełnego maga bez konieczności doładowania go gg

 

Colt 1911 WE- awaryjny

 

Colt 1911 army- średnie spasowanie, kiepskie magi

 

 

Jakiego colta polecacie w budżecie ~500zł? Najlepiej, żeby w cenie był dodatkowy mag.

Edited by Foleey
Link to post
Share on other sites

Każdy 1911 na green gas będzie miał problem z wystrzelenia pełnego maga przy szybkim strzelaniu. Po prostu magazynek jest mały i mało gazu do niego wchodzi. Army było dobre kiedy były jeszcze dostępne z pełnymi oznaczeniami. Może warto zwrócić uwagę na KJW ale w wersji CO2?

Link to post
Share on other sites

Każdy 1911 na green gas będzie miał problem z wystrzelenia pełnego maga przy szybkim strzelaniu. Po prostu magazynek jest mały i mało gazu do niego wchodzi. Army było dobre kiedy były jeszcze dostępne z pełnymi oznaczeniami. Może warto zwrócić uwagę na KJW ale w wersji CO2?

Mega mi się nie podoba ten wystający magazynek :/
Link to post
Share on other sites

KJW na propanie wystrzela 2 magi bez żadnego problemu. W razie awarii masz sporo części zamiennych i możliwość strzelania na CO2 w okresie "chłodnym".

 

Nie wiem czy warto pakować się w KWC, które z tego co pamiętam nie jest kompatybilne z systemem TM.

 

Jeśli chcesz ładnej budy to brałbym KWC... ale KJW ma olbrzymią przewagę jaką daje duży rynek części zamiennych.

Link to post
Share on other sites

Niby KWC ma ładną budę? Nie żartujmy :D. No i problem: chyba zero części do tego, wszystko nietypowe i niedostępne (przynajmniej tak było jeszcze niedawno, jak się rozglądałem). Od gumek, przez lufy po części czysto mechaniczne (tj nie do tunningu ale po prostu zamienne). Z zalet: KWC ma spoko nawet BB i na tym zalety się kończą...

Link to post
Share on other sites

Porównuję do bud w tym przedziale cenowym ;-). Bez przesady, army wygląda dużo gorzej - nadal mam koszmary. KJW wg mnie trochę słabiej wypada jeśli chodzi o ten "look".. chociaż może mam świra na punkcie lekkiego odcienia szarości.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

A który Colt jest ładniejszy według Ciebie od KWC?

 

Części w polskich sklepach jak na lekarstwo, ale są prawie w każdym chińskim czy amerykańskim.

Można nawet bezpośrednio u producenta zamówić części, nawet pierdółki za kilka dolarów i o dziwo przychodzą.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tu masz instrukcję:

http://www.kwc.com.tw/images/MANUAL/KCB-76.pdf

 

Tu masz stronę producenta:

http://www.kwc.com.tw/

 

Najpierw poszukaj przez googla czy nie ma interesującej Cię części w chińskich sklepach, jak nie to pisz to producenta.

Możesz też dzwonić / pisać to serwisów polskich sklepów. Często mają części, które nie są widoczne w sklepie internetowym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...