Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piszecie że to profesjonalny sklep, że miła i kompetentna obsługa. Podobno doskonały kontakt telefoniczny i emaliowany. Duży wybór. Świetny serwis. Że dowożą sprzęt na strzelanki, a nawet dokonują napraw "polowych".

 

I wiecie co, oprócz ostatniego punktu (jeszcze nie doświadczyłem), to rzeczywiście 100% prawda.

 

Zaznaczam że nie jestem pracownikiem, członkiem rodziny ani dłużnikiem właściciela ASGShop-u

 

:mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Gdybym miał całe przejścia z moimi "dzikowaniami" odnośnie finalnego kształtu i wyposażenia ( a nawet typu ) repliki opisywać i moje kaprysy/pytania, zapewne przebiłbym łącznie posty maxa i xkonarx'a. Powiem więc tylko : Domika wymiata , duży plus dla sklepu za :

- termin realizacji serwisu

- poziom informacji (porady dzięki którym wydałem u nich nieco mniej z lepszym skutkiem dla guna)

- podejście do ludzia ( czyli zii )

Link to post
Share on other sites

maxavelii:

 

1. To nie ekspedientka, to szefowa :)

2. Ja u nich bylem z MP5 Wella i potraktowali mnie w 100% normalnie, doradzili, tuning przeprowadzili fachowo

 

 

A co do sklepu, to NAJLEPSZY sklep z jakim mialem do czynienia!

 

Dobrze Ci doradza, chocbys zmienial zdanie 10 razy i pisal do nich 5 maili dziennie!

 

Opowiem sytuacje, ktora chyba najlepiej odda ich podejście do klientów:

 

Otóż...po tym jak miałem MP5 Wella krotko biegalem z VSR PS [TM], zrobili mi w nim dystanser HU i uszczelnili (+20 fps - brawo), ale nie o tym...sprzedałem VSR i zasadzałem się na AEGa...Generalnie pomimo świetniej jakości wykonania nie chciałem nic z M-ek, bo po prostu zbyt popularne...Myślałem nad G3 SG/1 [TM], pomimo jego plastikowosci i średnich osiągów stockowych. A więc przyjechałem do sklepu, dali mi możliwość postrzelania z niego, a przy okazji zabraliśmy na test CA33E (H&K G33), postrzelalem z obu i skuszony lepszymi stockowymi osiągami wybrałem jednak CA33E. Warto też dodać, że zapłaciłem u nich przelewem z banku internetowego (tj. udostępnili mi komputer, na którym zalogowałem się do mBanku i przelałem i pieniążki). Pozwolili mi opuścić sklep zanim jeszcze przelew został zaksięgowany jako wychodzący...:)

Ale to nie koniec plusów tego sklepu, wieczorem tego samego dnia, oglądałem swój nowy nabytek i jednak doszedłem do wniosku, że wolałbym SG/1, bo....bo po prostu wizualnie mi się bardziej podoba i ma dwónóg :) Myślę sobie: Kurcze, pisałem do nich w milionie spraw, wreszcie wybrałem, a teraz mi się odwidziało :/ Napisałem maila do nich, czy jest możliwa wymiana. W krótkim czasie otrzymałem odpowiedź:

 

"

Witam!

Nie ma problemu :)

Zapraszamy do sklepu...

Pozdrawiam

"

 

Z czego byłem bardzo rad! Oczywiście realnie opisali mi zasadnicze różnicę między CA i TM, ze Marui ma słabsze bebechy, że CA tańsze w tuningu itd. Ja i tak jeśli tylko zarobię odpowiednią ilość pieniędzy to wywale 90% bebechów z GB na inne, także zrobiłbym to samo czy w CA czy TM...

 

No ale wracając do tematu: POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!!!

 

Jakby jeszcze zrobili taka samą promocję na Gold Fire'y jak Snajper i SpecShop to byłby raj :)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam kupiłem w tym sklepie swoije M15 A2 Tactical Carbine

Classic Army dziś rano zauważyłem pewien problem, po podłączeniu baterii i przełączeniu selektora ognia obojętnie czy to na sami czy na auto (bez naciskania spustu) karabin cały czas strzelał (na auto) po konsultacji ze sprzedawcą okazało się, że miałem zwarcie (izolacja na baterii była przetarta i dotykała jakiegoś metalowego elementu w kolbie) dodam jeszcze, że sprzedawca tłumaczył mi cierpliwie przez telefon jakie mogą przyczyny awarii mimo tego iż nawet nie wiedział czy karabin był kupiony w ich sklepie po prostu rozmawiał ze mną jak z innym maniakiem ASG a nie jak to bywa w innych sklepach pada pierwsze pytanie „czy towar był zakupiony w naszym sklepie” WIELKI PLUS Z MOJEJ STRONY POZDRAWIMA TEGO SPRZEDAWCĘ NO I OCZYWIŚCIE CAŁĄ EKIPĘ www.asgshop.pl WIELKIE DZIĘKI ZA FACHOWOŚC I PROFESJONALNĄ ORAZ MIŁĄ OBSŁUGĘ.

POZDRAWIAM

bor-suk

Link to post
Share on other sites
co pociągnie ? gun czy mega szybkie terminy sklepu, gdy coraz wiecej i wiecej klientów :) ?

 

Giwerra oczywiście.

 

Na razie jest po jednej strzelance. Ustąpił całkowicie objaw przegrzewania silnika. Strzela na singlu, wywaliłem całego Hi-Capa prawie jednym pociągnięciem - nic, silniczek w normie.

 

Zdaje się (obym nie zapeszał) znalezłem serwis, który jest w stanie naprawić G&G (jeden brzydki wyraz powtórzony dwuktrotnie).

 

Zobaczymy jak dalej. Ale naprawdę trzeba przyznać, że znają się na rzeczy.

Tak trzymać.

Link to post
Share on other sites

Tym razem potrzebowałem niewielki element mianowicie montaż King Arms. Niestety jedynie dostępny na WGC cena 40 dolców. Nie chciało mi się bawić w invoice 30% i inne takie, ponadto transport bardzo przerażał temat a nikt z kumpli nic właśnie nie sprowadzał abym mógł się podłączyć. Zadałem ekipie ASG Shopu pytanie przez maila czy go sprowadzą. Odpowiedź natychmiastowa, że niema problemu ale za jakieś 3 tygodnie, na czasie mi nie zależało więc odpisałem iż jeżeli koszt nie przekroczy 250 zł to OK. Wpłaciłem zaliczkę 200 zł chociaż tego nie wymagali powiedziałem że dopłacę różnicę jak montaż będzie w Ich posiadaniu. Dokładnie po trzech tygodniach telefon od PRZEMIŁEJ Celiny z informacją, że montaż jest już u nich. Na moje pytanie ile dopłacam padła odpowiedź NIC !!!! Byłem przygotowany na 250 zł i teraz nie wiem, co mam zrobić z 50 zł;) Sam zasugerowałem im cenę 250 i gdyby taka ostatecznie padła nie miałbym żadnych pretensji, a Oni tego nie wykorzystali !!!! To się nazywa uczciwość kupiecka. Krótko mówiąc ASG Shop jest najlepszym sklepem w Polsce. Pozdrawiam całą ekipę ASG Shopu, Panią podwójnie.

Link to post
Share on other sites

Złożyłem zamówienie w poniedziałek po godzinie 16.00

We wtorek popołudniu telefon od Przemiłej Pani Celiny , że paczka została wysłana dnia poprzedniego ok 17.00 ( co za tempo ) , jednakże pracownik nie spojrzał dokładnie na wydruk i nie zapakował do paczki zamówionej w komplecie ładowarki i nie wymienił mi Hi-Capa na Low-cap wg mojej prośby.

W rezultacie poszła do mnie paczka nr.2 z ładowarką Low-cupem i 5zł na odesłanie HI-capa :)

Replika została do mnie dostarczona w środę ok godziny 11.00.

O 13.00 tego samego dnia dostałem paczkę nr.2.

 

Zaobserwowałem :

Profesjonalne podejście do klienta

Super szybkie realizowanie zamówień

Z opakowaniem AEGa walczyłem z 10 minut przy użyciu wszelkich dostępnych ostrych przedmiotów :)

W HI-capie były kulki w lufie także była jedna a bateria była naładowana- poprawne działanie repliki zostało sprawdzone. :)

 

Teraz musze tylko odesłać im Hi-capa , na razie w domu mam dwa magi ale zapakowane 5 zł na odesłanie magazynka " żeby nie musiał pan ponosić dodatkowych kosztów" rozwaliło mnie kompletnie :)

 

Super Obsługa.

Link to post
Share on other sites

Zamówiony glock za pobraniem.

Wcześniej jeszcze Magi do G3.

 

Paczka dodtarła szybko i sprawnie , dobrze zabezpieczona .

 

Tak powinno być w każdym sklepie ;).

 

Żadne military ani maSHITgun sie nie umywa.

 

 

To nie pierwszy zakup w Asgshop i na pewno nie ostatni. Szczerze polacam !

Link to post
Share on other sites

Polecam.

Może troszkę poczekałem na mój karabin (od momentu nadania do otrzymania mineły dokłądnie 2 tygodnie, ale nie żałuję).

Otrzymałem pomoc w doborze części, naprawiono mi parę wałków i przedewszystkim cierpliwie zniesiono chyba 4 zmiany decyzji dotyczące tego czy zmienić zębatki na stalowe czy zostawić stockowe ;).

Jak będę miał w przyszłości jakiś problem z moją maszyną to pewnie się do nich zwróce.

Link to post
Share on other sites

Ja zamowilem u nich kamizelke i baterie, teraz zbieram na karabin :D , napewno tez u nich kupie. Co do baterii, jeszcze nigdy nie widzialem tak zapakowanej paczki, ja bym wyslal baterie w kopercie bąbelkowej :P , a od nich dostalem paczke w ladnych pudeleczku a bateria byla owiniąta w folie bąbelkową tak, ze jak by spadla 3 pietra to nic by sie nie stalo. Po wyslaniu zadzwonila do mnia Pani Celina :wink: :D ze koszty przesylki bedą nizsze po paczka wazy mniej niz zakladali, w innym sklepie by to wykorzystali i by zarobili pare zlotych :wink: ,a asgshopie nie, jestem naprawde zadowolony z kupna w tym sklepie. Sklep i przede wszystkim obsluga jest najlepsza moim zdaniem w POLSCE !! :)

+

Link to post
Share on other sites

SUPER SKLEP !

zamowilem u nich m15a4 a potem tuning i pare innych dupereli

blyskawiczna wysylka super oblsuga polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Zanim zamówiłem upragnione G36C, zadałem im sporo (wydawałoby się) głupich pytań - na wszystkie dostałem wyczerpującą odpowiedź (swoją drogą pytania wysłałem mailem w niedzielę około 21, a 20 minut później miałem odpowiedź).

Potem okazało się, że nie ma jednej z zamówionych części - pani Celina zadzowniła i zaproponowała wymianę na inną, podobną, przy okazji odpowiadając cierpliwie na inne pytania :)

 

Na razie czekam na paczkę, ale na chwilę obecną wielki + dla sklepu.

 

---edit---

 

no i paczka doszła: opakowana pancernie (zrzut ze spadochronem by wytrzymała), następnego dnia po potwierdzeniu zamówienia. Polecam asgshop !

Link to post
Share on other sites

Od kiedy zacząłem przygodę z tuningiem - tylko asgshop.

Miałem pecha, że kiedy kupowałem moje mp5 jeszcze nie istnieli, ale na szczęście już byli kiedy zacząłem wzmacniać gun'a - bo dzięki temu dowidziałem się co nieco o ówczesnych realiach rynkowych, które mam nadzieję już nie wrócą ;]

 

Duży plus dla Ślązoków - kaj chcesz to ci dowiozą na komabt abo kaj tam se zarzyczysz :) (no może nie tak dosłownie, ale mnie do pracy gun'a po tunie dowieźli:))

Link to post
Share on other sites

Pisałem już na temat tego sklepu i zdania nie zmieniłem, ale panowie ręce opadają... Chciałem kupić osiemnastkę - brak na magazynie, teraz potrzebuję zębatek - brak na magazynie, podkładki - domyślcie się. Są naprawdę nieźli. Wiele razy dzwoniłem i zawracałem głowę idiotycznymi pytaniami - zawsze otrzymałem jednoznaczną odpowiedź i traktowany byłem jak stały klient, a suma moich zakupów u nich to raptem jakieś 1200zeta. Tylko co z tego jak ja chcę zębatki na piątek :!: Jak w tym świetle wygląda sprawa (cytat: nie kupuję w niesolidnym sklepie MG?) "Niesolidny" sklep MG ma 99,9% towaru na stanie, ale może dlatego że środowisko maniaków jest tak skonsolidowane :wink: , że już tam nikt oprócz mnie nie kupuje :!: :?: Dla mnie wnioski są jasne - wyrosłem już z postępowania na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy"

Link to post
Share on other sites

w asgshopie będzie niedługo dostawa, wiem bo się pytałem jak dzwoniłem czy mają jeszce g36c CA na stanie.. mieli :)

 

zamówienie złożyłem ok. 17 w środę.. dzisiaj ok. 8-9 zadzwoniłem i porposiłem o zmianę zamówienia.. zamiast g36c to m15a2 carabine, powiedzieli ze nie ma problemu oraz spelnili moją proźbę idadzą do zestawu zamiast hi capa 2 mid capy.. narazie paczka jeszcze nie doszła, ale ogólnie Wielki + dla sklepu :)

 

Witam  

Dziękujemy za zamówienie, które zostało do Ciebie wysłane w czwartek 08-06-2006. Zatem najpóźniej w sobotę powinno do Ciebie dotrzeć.

Pozdrawiam

Celina

ASG Shop.pl

 

Ps. Oczywiście zamówienie zostało zmienione zgodnie z Twoją prośbą na M15A2 Carbine z dwoma magazynkami Mid-cap

 

Ogromny + dla tego sklepu.. chyba najlepszy sklep w polsce :) o ile serwis nie kuleje jak to jest w całej reszcie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...