Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

heh musze odwolac wszystko co napisalem zlego :)

dzis dostalem maila i telefon ze wszystko zrobione, z wella udalo sie wyciagnac ok 300 na 0,20 BBs z uzyciem pierwszego stopnia tunningu (elementy hurricane) Chronometr pokazal +50fps (powinno starczyc a i tak chodzilo mi o wytrzymalosc a nie moc a do tego mam pm'a wyregulowanego przez profesjonalistow ;) )

 

jak tylko dojdzie bateria dzialajaca z upgrejdem (standardowa za slaba) to wysla do mnie spedytorem i bedzie koniec sprawy :)

wtedy napewno napisze rowniez :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ubóstwiam ten sklep pełen profesjonalizm i troska o klienta :D zostawiłem im AK do tuningu zastrzegli sobie ,ze miniumum 2 tygodnie karabin będzie u nich leżał (myślę sobie ...troche długo no ale trudno...) w miedzy czasie dowiedziałęm się ,ze do 25-27 mam 3 dniowe strzelanie i policzyłem ,ze nie zrobia mi AK na bank a tutaj dzwonie przed chwila i miła niespodzianka , bo zrobili AK dużo wczesniej , zebym mógł je na strzelanie zabrać :D

OGROMNY PLUS DLA SKLEPU ZA PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ I RZETELNOSĆ USŁUG.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem u nich tuningowany M15A2 rifle + parę drobiazgów. Ładowarka mikroprocesorowa zachowywała się dość dziwacznie, więc zaproponowali wymianę na inny egzemplarz tego samego modelu lub na droższy model Ansmanna, ale ze znacznym rabatem. Bez zbędnego gadania wymienili też kupione przeze mnie zawieszenie na inny typ.

 

Ekipa ze sklepu powinna prowadzić szkolenia z zakresu obsługi klienta. Pełen profesjonalizm. Cierpliwe i fachowe odpowiadanie na liczne mejle + szybka realizacja zamówień. Zakupy u nich to czysta przyjemnośc :-)

Link to post
Share on other sites

Jakies dwa tygodnie temu zamowiłem M15-A4 rifle wersja TUNINGOWANA LEVEL I i kilka innych rzeczy i jestem zachwycony osiagami tej repliki!! Sklep spisał sie wysmienicie wszytsko dotarło na czas, obsluga i kontakt tel, meilowy rewelacyjny przy zamawianiu sam sie troszke zakreciłem co zamowiłem czego nie zamowiłem, troszke namieszałem obsluga sklepu sie odnalazla i towar doszedł w 100% kompletny i to co chciałem!!

 

Co do samej broni to jestem do teraz pod wrazeniem testuje ja z roznymi replikami niby 380fps testowalem z replika AK47 ponad 400fps, z M15 450fps i roznicy nie widziałem kulki leca na identyczna odległosc roznica moze 4m poprostu full wypas!!

 

Goraco polecam ASGSHOP wszytskim maniakom rewelacyjna obsluga, rewelacyjny asortyment, full servis!! Oby wiecej takich sklepow!!

A mojej M-eczki nie oddam nikomu :P!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolejne zamowienie udane w 100%. Tym razem wieksze (kupno aeg'a). Zamowilem wersje tuningowaną, zadzwonilem z prosbą o jak najszybszy tuning i mozliwość jak najszybszego wyslania. Tuning szostal zrobiony nastepnego dnia po zamowieniu (wieczorem zamawialem) i wyslany tego samego dnia. Przesylke wziąłem kurierem i mialem nastepnego dnia raniutko karabin u siebie.

 

TAK WIEC BAAARDZO DUZY PLUS DLA CALEJ EKIPYY ASGSHOP'u !!

+

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Mailuje nawet kila razy dziennie i dostaje wyczerpujące odpowiedzi, nawet na najbardziej męczące pytania :)

 

Jestem tylko ciekaw co sie dzieje z moim karabinem, w poniedzialek, zaczal sie 3 tydzien serwisowania, i z tego co mi sie wydaje, zero postępów. Na poczatku informowal, ze naprawa moze im zajac do 10 dni roboczych, ale niedlugo bedzie 15, potem 20 30 itd... Moze to byc troszke meczoce.

 

Naszczescie jestem cierpliwy :P

 

Pozdrawiam

Sir

 

EDIT:

 

Przed chiwla dostalem maila od ASG SHOPU, replika naprawiona, jutro wysyłają. Pewnie replika bedzie działała jak nalezy. Wiecej napsize w piatek/poniedzialek jak replika dojdzie.

 

Pozdrawiam

Sir

Link to post
Share on other sites

Witam

wysłałem mojego starego kałacha na gwarancyjną naprawę styków..naprawa trwała króciutko 8) Do tego jeszcze chciałem żeby wyjeli mi prec lufe i gumke guardera z niego i wsadzili je do mojego nowego kałacha (bo odrazu kupiłem tą nowszą wersje Real steal). Oczywiście nie wzieli za to ani zl :D (w MG bym zapłacił 40zl-wiem bo kiedyś wstawiałem do mp5 prec lufe i wzieli 20 a trzeba załwarzyć że teraz trzeba było rozkręcić 2 karabiny żeby poprzekładać żeczy z nich )

wszystko zostało wysłane szybko i za to ogromny plus..choć znalazła się niestety skaza w idealnie (moim zdaniem) zrealizowanym zamówieniu..otóż w puszce na kablach nie było bezpiecznika i kable były złączone na krótko ..niby nic bo bezpiecznik kosztuje 50 groszy w elektronicznym (już kupiłem ale kosztowało mnie to sporo czasu bo nieźle się nalatałem puki nie znalazłem takiego sklepu gdzie by mieli 25A bezpieczniki :/ we trzech sklepach elektrycznych powiedzieli mi że nie mają takich a dopiero w sklepie w którym nie mieli nic innego tylko tego typu żeczy po 5 min szukania wkońcu znaleźli..) ale jak bym tego nie załważył odrazu to moja baterja mogła by ulec uszkodzeniu (jest to tylko 8.4 więc silnikowi by nic nie zrobiła). Jak już mówiłem to tylko mała skaza za to całe zamówienie i naprawa gwarancyjna były przeprowadzone ekspresowo i wzorowo bo w piątek wysłałem mój karabin i obydwa (stary i nowy) doszły do mnie już w czwarek

Link to post
Share on other sites

Realizacje zamówienia mają bardzo szybką, problem tylko miałem, kiedy to okazało się że ponoć nie zapłaciłem za replikę, a zrobiłem to w sobotę. Poprostu Celina nie sprawdziła wyciągu z soboty. Wystarczył telefon, warto porozmawiać.

 

 

Wielki plus dla tego sklepu.

 

 

====

====

====

+++++++++++

+++++++++++

====[/color]

====

====

Link to post
Share on other sites

Trzecia u nich replika (tym razem MP7) i trzeci raz wielki plus, bo dostałem rabat na sprzęt, z którego jestem zadowolony. Oczywiście i tym razem ekspresowa przesyłka i doskonale zapakowana. Do następnej przesyłki będę wiedział że mam się uzbroić w ostry nóż na kilka warstw czarnej folii, jednakże to chyba by była jedyna paczka która przetrwałaby powódź :)

Link to post
Share on other sites

kompania74 Napidał że długo czeka na naprawę giwery w ASG Shopie. W związku z prośba redakcji o odpowiednie umieszczanie postów temat bowiem pochodzi z topików odośnie machinegun :) ja odpowiadam tu. No cóż kazdy twierdzi że jego broń jest najważniejsza i że to właśnie on powinien mieć naprawę w pierwszej kolejności. Ja sam kupowałem moją emkę w machinegun, ale mimo obowiązującej gwarancji wolałem oddac ją w dobre ręce czyli do ASG Shopu do ich serwisu. Cały nasz Team tam kupuje i serwisuje, nie mamy żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie. A czekać też musze o czym zostałem tak jak każdy klient poinformowany. Przez awarię broni ominęła mnie wspaniała impreza we Wrocławiu :) Ale na pewno będą inne. Podsumowując, panowie po prostu dajcie im spokojnie pracować Po kolei, każdy będzie z pewnością obsłużony :) Serwisował i upgradował broń na pewno będę zawsze w ASG Shopie. Bo są konkretni i żetelni ot co.

Link to post
Share on other sites

masz racje... A tak pozatym to jak kupisz u nich broń i oddajesz ją na gwarancje to robią szybciej :D Dlatego tylko u nich zaczełem kupować broń bo gdyby nie to że chciałem zaoszczędzić na przesyłce (wysyłają na ich koszt kurierem broń z gwary więc dodałem jeszcze do tej przesyłki magazynek) to od momentu wysłania (w poniedziałek po południu) była by broń u mnie w piątek a nie w poniedziałek :D

a do wymiany w GB była większość części więc roboty było pewno sporo :roll:

Link to post
Share on other sites

Ja czekalem na paczke ponad 2 i pol tygodnia, ale karabin zostal zrobiony rewelacyjnie wiec nastepnym razem nie bede wysylal maila co kilka dni i pytal sie ile jeszcze zostalo ;)

 

Nastepnym razem z czystym sumieniem oddam karabin chocby to mialo zajac im nawet i miesiac :]

 

Pozdrawiam

Sir

Link to post
Share on other sites

Ja niewiem co oni mają na tym serwisie...Ale dziśaj poraz pierwszy od czasu kiedy mi naprawili karabin byłem na strzelance..a tu co? Kicha!! W środku nie było bezpiecznika!!! (choć sam go kupiłem i wysłałem go im razem z repliką bo nie dodali mi go do karabinu od nwości:?). szczęście że na strzelance jeden typ miał zapasowy :roll: mają pewnie na serwisie złego trola wyciągającego bezpieczniki z karabinów :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...