Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

Wielki pozytyw dla asgshopu. Bardzo szybka wysyłka towaru. Przesyłka bardzo starannie zapakowana i zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Na każdym etapie realizacji zamówienia, byłem powiadamiany e-mailem. Bardzo profesjonalne podejście do interesów i dbałość o klienta. Był to mój pierwszy zakup w tym sklepie, ale na pewno nie ostatni. Wszystkim bardzo polecam a obsłudze asgshopu dziękuję!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio dokonałem tam udanego zakupu , przedpłata na konto ... wszystko ok ...

Wzorowy kontakt , wszystko starannie zapakowane i cacy ! To już mój kolejny udany zakup w tym sklepie , nie ma co ! Jak dla mnie to najlepszy sklep na rynku w Polsce ;-)

Link to post
Share on other sites

@homik666, proszę wytłumacz mi jaki jest sens pisania o tym na forum ? Fajnie że paczka jest wysłana do określonej placówki pocztowej ale to chyba nie jest nowość...

 

Jeśli o mnie chodzi to wydałem już ponad 3k w sklepie i nie mam zamiaru kupować gdzie indziej ;) Dbałość o klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Gdy chciałem schować paragon na AEGa do portfela to został mi on zabrany i przyczepiony do gwarancji aby mi się nie zgubił ;))

 

Ostatnio przez moje gapiostwo zamówiłem złą baterie (potrzebowałem ją na Tomaszów, więc wysyłka była kurierem). Baterię przyjęli z powrotem. Na moje pytanie związane z zwrotem pieniędzy kuriera, powiedzieli że nie muszę nic płacić ;)

 

Osobiście gorąco polecam !!!

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Gorąco polecam. Kupowałem w wielu sklepach i ten zrobił najlepsze wrażenie. Odpowiadają na wszystkie pytania, nawet te najbardziej idiotyczne ;) Odpowiadają na maile przynajmniej raz dziennie. W razie problemów ze sprzętem nie ma ŻADNYCH problemów z ewentualnymi konsultacjami mailowymi lub telefonicznymi.

 

Jedyne, do czego można się przyczepić do czas potrzebne na wykonanie tuningu/naprawy repliki. Ale to pewnie wynika z ilości zamówień, jakie sklep musi obslużyć.

 

Ocena: 5+

Link to post
Share on other sites

To dopiero mój drugi zakup w tym sklepie i znowu jestem bardzo zadowolony. Zamówienie złożyłem w niedziele po południu, paczka wysłana w poniedziałek, we wtorek była już u mnie. Paczka starannie zapakowana. Oczywiście o każdym etapie realizacji zamówienia byłem powiadamiany mailem. Podsumowując: super szybka przesyłka, bardzo dobry i miły kontakt, niesamowita dbałość o klienta. Wszystkim bardzo polecam zakupy w asgshopie !!! Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W ciągu 2 dni od złożenia zamówienia doszedł mi doskonale zapakowany zapakowany M1A1 TM. Dołączony dodatkowo pas nośny był uszkodzony co prawda, ale błyskawicznie mi go zamienili, choć sklep jest na drugim krańcu Ojczyzny.

 

a ja sie do machineguna przymierzałem... :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie będę wyjątkiem tutaj ;) Wysłałem na serwis moje MP5 CA, odrazu umawiając się na pasującą mi datę odbioru. Cały czas kontakt, dokładnie wiedziałem co się dzieje, byłem informowany na bieżąco o kosztach naprawy. Do tego wszystko zostało przesmarowane i zakonserwowane. Cała dokumentacja z wypisanymi zabiegami, zapisy z CHRONO..

Podsumowując:

Jeśli serwis to tylko asgshop.pl - pełny profesjonalizm 8)

Link to post
Share on other sites

Kolejny wielki plus - odwiedzilem osobiscie i pomimo naprawde KONKRETNEGO ZAJOBU W PRACY chlopaki znalezli czas zeby ze mna porozmawiac i wysluchac. Pomimo iz bardzo wybrzydzalem nie odczulem bycia piatym kolem u wozy. A i przy oddawaniu giwery na serwis pomimo ze swiecilem oczami za kolezanke ktora ja zabrudzila, nie zostalem opieprzony, ze nie dbam o giwere - skwitowane to zostalo zartem. Ktorys raz z kolei zostaje mi tylko polecic - chlopakom (i niezastapionej Celinie ^_^) nalezy sie medal za obsluge klienta (choc sklep stacjonarny formalnie nie istnieje)!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...