Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko oni maja jeszcze do mnie cierpliwosc :-)!

 

Udalem sie na wycieczke osobista celem zakupienia RISow. Jako ze czesc poznikala po remanencie, a co do czesci sie nie dogadalismy majlowo (nie spelnialy moich oczekiwan - nie pasowaly do mojej konfiguracji) - okazalo sie ze RISow dla mnie nie ma :-(. Poczulem sie nieswojo, bo specjalnie bralem urlop (chlopakom sobota nie pasowala), zeby co nieco poogladac i wybrac to co mi odpowiada.

 

Jak zwykle - sprawa rozwiazana na korzysc klienta ^_^. W dobrej cenie zostalem zaopatrzony w RISy Guardera (w swietnym stanie!) uzywane przez znana i lubiana Celine ^_^! Nie omieszkalem sie rzecz jasna dodatkowo odwdzieczyc, bo od momentu uslyszenia ze RISow NIE MA do momentu zobaczenia porzadnego zestawu Guardera na mojej eMce minelo zaledwie 15 minut, a ja juz niemalze klaskalem wtedy uszami ;-)...

 

Krotko - ponownie OGROMNY PLUS! Nadal zakupy robie TYLKO TUTAJ!

 

 

 

 

 

[...oczywiscie tak dlugo, jak dlugo jeszcze beda mieli do mnie cierpliwosc xD!]

Link to post
Share on other sites

W 100% polecam asgshop.

Odpowiedź na maile otrzymuje się tego samego dnia. Mam od nich M15, wszystko super. Miałem drobne problemy z hop-upem odrazu wzieli replike na serwis ponieważ sprawy nie dało rozwiązać się telefonicznie lub mailowo

Edited by Dezerter
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niech bozia w piwach wynagrodzi!

 

Medal wielkości koła od traktora się należy!

 

Nic tu nowego nie napiszę. Robota odwalona w DWA dni dosłownie. Tuning aega TM. O wszystkim solidnie informują (mailowo i telefonicznie).

 

Autentycznie w życiu tak zadowolony z niczego jeszcze nie byłem :P

 

Panowie zdobyliście następnego, stałego klienta!

Link to post
Share on other sites

Jak już łańcuszek życzeń to i ja się dopiszę ;)

 

Tym razem nie jeden, a dwa wielkie plusy muszę wystawić.

 

Fachowość i podejście do klienta są po prostu wzorowe!

 

Wysyłka w ciągu 2? 3?h od zamówienia... Poraża...

 

Do zobaczenia wkrótce :)

Link to post
Share on other sites

To i ja się wypowiem.

 

Jak replike przywiozłem w piątek o ~ 17 na tuning to we wtorek już była gotowa.

Jedyne co to zamiast zwykłej prowadnicy spr. dostałem z łożyskowaniem. No cóz ciężko rozczytać moje bazgroły ;)

 

Sklep polecam z czystym sumieniem.

Link to post
Share on other sites

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko gorąco polecić ten sklep. Ostatnio kupiliśmy z kumplem 2 repliki i troche gratów. Spedziliśmy w sklepie z godzine, serwisant cierpliwie odpowiadał na każde pytanie :) Świetna obsługa, baaaardzo szybki czas realizacji ( 2 guny + tuning w dwa dni ), świetny kontakt, ostatnio odpisali mi na maila w niedziele o 22.30.

Link to post
Share on other sites

Co do kontaktu oto "cytat" z mojej skrzynki odbiorczej:

 

Od Temat Data

"Asg Shop - Info" Re: Okablowanie do M4 niedziela, 00:07

 

Jakieś pytania? :-F Ja tam aż spadłem z fotela jak to zobaczyłem ;-)

 

Na serio- jestem szalenie zadowolony z tego sklepu. Robiłem już w nim kilka razy zakupy. Nie było żadnych problemów z modyfikacją danego zamówienia przez telefon. W razie jakiś wątpliwości co do produktu zostawałem utwierdzony, że ten albo inny mógł by być lepszy. I zazwyczaj słuchałem się Panów/Pań z ASGshop'u i nie żałuję. No i paczki oczywiście na drugi dzień leżały u mnie w domu.

 

Z całego serca polecam!

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich wczoraj gumkę hopsiupa. Dzisiaj przez dobre 40 min wyjaśniali mi przez telefon co takiego spaprałem przy składaniu mojego rifla. Trzeba mieć rzeczywieście dużą cierpliwość do takich klientów - za to i błyskawiczną wysyłkę dwa wielkie plusy :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolejny plusik do kolekcji. Zamówienie dotarło na następny dzień po wysłaniu. Po otwarciu paczki musiałem odkurzyć cały pokój(zabawa z rozrywaniem pudła przestaje być fajna, gdy po rozerwaniu, ku mojemu przerażniu, tona papierowych skrawków wysypała się na podłoge ;) ). Bateria dotarła więc bezpieczna, opatulona w folie i skrawki papierków(po sam brzeg ;]).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wspaniały sklep :uśmiech: Zamowienie Broni wraz z tuningiem we wtorek koło 18 nastepnego dnia telefon że niema takiej baterii jak zamiawiałem. Odrazu Dostałem propozycje prawie identycznej bateri (przy czym obsluga bardzo miła, sympatyczna) i nastepnego dnia o 11 rano Replika już w domu :) A gdy czegoś niewiem tylko tel. i wszystko jasne

 

POLECAM !!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...