Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka guma H-U do replik GBB (1911 ARMY)


Recommended Posts

Witam, mam problem z moją klamką (1911 R31) i zauważyłem, że jest tam strasznie tandetna guma HU, najprawdopodobniej tania guma, nawet nie sylikon, a warto aby klamka nie służyła tylko do budynków, ale także jako broń ostatniego ratunku, więc fajnie jak by Hopek działał. Dlatego przeszukałem internety, i zastanawiam się nad 2 gumami, a mianowicie:

 

Gumka Hop-Up Falcon do replik Tokyo Mariu/WE 1911, Glock 55RH (9188) SP

 

Lub:

 

Gumka Hop-Up Falcon do replik Tokyo Mariu/WE 1911, Glock 70RH (9187) SP

 

Tylko nie wiem Która będzie lepsza, zasilanie to GG fps ok 300.

Jak zły dział to proszę o przesunięcie.

Link to post
Share on other sites

Natchnąłeś mnie. Założyłem wczoraj do swojego R31 zielonego Falcona. Na próby strzelecj=kie muszę poczekać aż będę w domu i jednocześniew bedzie widno. Niektóre gumki tak się uszczelniają na dyszy, że trzeba odciągnąć zamek aby wyrwać dyszę z gumki. Tutaj nie ma tego efektu. Potem mogę jeszcze sprawdzić Maple Leaf Autobot.

Link to post
Share on other sites

Już przy minimalnym ustawieniu hopka gumka kręci tak, że kulki 0,25 lekko podrywa pod koniec i lepiej byłoby używać 0,28.

Mówisz, że aż taka różnica? mi tam jedynie chodziło, żeby je w ogóle zaczęło podkręcać, bo u mnie przy kulkach 0,2g jak ustawie hopek na max to i tak nie chce podkręcać

Link to post
Share on other sites

Czyściłeś gumkę? Fabrycznie, bardzo często gumki są uwalone smarem lub olejkiem. Tyczy się to i gazówek i elektryków. Najlepiej wymontować gumkę i wymyć ją choćby w ciepłej wodzie z mydłem. Na fabrycznej gumce i kulkach 0,25 mogłem strzelać na mniej więcej 30m.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...