Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 JG Hop-Up


Recommended Posts

Witam. Niedawno w mojej g36 jg wymieniłem gumkę na sylikonowego guardera. Strzela o niebo lepiej ale nie podoba mi sie jedna istotna rzecz, mianowicie komora hop up odwrotnie mi działa (?) po prostu jak skręcam w dół na maxa to kulki lecą strasznie w góre, a jak skręce do góry na maxa to lecą w miarę normalnie, chociaż wciąż podnosi do góry. Po prostu nie moge ustawić jakby na zero, tylko cały czas ciągnie w góre nie ważne od jakiego ustawienia, nie moge ustawic aby lecialy nizej. Dodam jeszcze tylko, ze wczesniej byl ten sam efekt tylko o wiele gorszy (ciągnelo do gory po 10 metrach) i winą był dystanser guardera dawany w zestawie ktory byl prawie dwa razy wiekszy od stockowego. Co teraz mozna zrobic zeby jeszcze troche znioslo tego hopka?

Link to post
Share on other sites

Standard:)

W Hopku masz taki kwadratowy docisk z cypelkiem który dociska dystanser. Sprawdź czy chodzi luźno w otworze. Zazwyczaj jest ciasno spasowany i nie wraca odpowiednio. Trzeba go lekko papierem ściernym potraktować z boku.

Jakich kulek używasz?

Edited by szymo86
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...