Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 z ASG


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Mam 44 lata , jestem po pierwszej akcji z chłopakami i już chwytam bakcyla :) Nie wiem jeszcze w jakim kierunku to dalej pójdzie więc nie chciałbym też zaczynać od dużych wydatków. Zacznę raczej od zabawy wewnątrz budynków więc myślałem o zakupie G36.Zacząłem przeglądać OLX i Allegro i troszkę tego jest.Jako ,że jestem świeżak proszę doświadczonych kolegów o pomoc w zakupie.Starałem się znaleźć co nieco na forum ale im więcej czytam tym większy mam w głowie mętlik:) Myślę ,ze wrzucę to co mnie zainteresowało jako punkt wyjściowy a Wy mnie ukierunkujcie.

Proszę o opinię w temacie

https://www.olx.pl/oferta/karabin-asg-g36-dodatki-CID767-IDjc7Vp.html#9d95089c7e

 

Seba

Link to post
Share on other sites

Jeśli G36, to nie używane i napewno nie w takich pieniądzach, biorąc pod uwagę co się dzieje na GF > https://gunfire.pl/product-pol-1152199599-Replika-subkarabinka-JG0538-czarna.html Fakt, nie ma w zestawie chwytu, latarki i kolimatora, ale jest gwarancja i pewność że nikt tej repliki nie tyrał. No chyba że jest ktoś z doświadczeniem kto obejrzy pacjenta przed zakupem.

Link to post
Share on other sites

Do cekuba spokojnie się nada, choć chyba była wersja jeszcze krótsza (acz nie jestem pewien tego na 100%). Te gietki JG to porządne repliki na start, a moc akurat optymalna do cekuba. Ewentualne późniejsze tuningi też nie przysporzą problemów.

Moim zdaniem przyda się zmienić gumę hopa na bezbarwnego Guardera ( lub porównywalną miękką dla małych mocy) i to zrobią bez problemu w sklepowym serwisie i niestety jak najszybciej kupić dobrą ładowarkę ( polecę imaxa b6 lub redoxa alpha lub beta) do ta z zestawu w zasadzie tylko psuje akumulatorek. Potem można się będzie szykować finansowo na pakiet LiPo.

Link to post
Share on other sites

Do cekuba spokojnie się nada, choć chyba była wersja jeszcze krótsza (acz nie jestem pewien tego na 100%). Te gietki JG to porządne repliki na start, a moc akurat optymalna do cekuba. Ewentualne późniejsze tuningi też nie przysporzą problemów.

Moim zdaniem przyda się zmienić gumę hopa na bezbarwnego Guardera ( lub porównywalną miękką dla małych mocy) i to zrobią bez problemu w sklepowym serwisie i niestety jak najszybciej kupić dobrą ładowarkę ( polecę imaxa b6 lub redoxa alpha lub beta) do ta z zestawu w zasadzie tylko psuje akumulatorek. Potem można się będzie szykować finansowo na pakiet LiPo.

 

Dzięki za podpowiedź. G36 ogólnie pasuje mi wizualnie i jeśli mówicie ,ze się nada to dobrze. W Battlefieldzie dobrze się operuje więc może spróbuję w realu :icon_wink: Może jednak sugerujesz coś innego? Nie chchiałbym wydać zbyt dużo ale jak mam w coś zainwestować to może dołożyć parę groszy i mieć to z głowy na dłużej ?

Co sądzisz http://www.taiwangun.com/elektryczne-2/cm-041-cm?from=listing&campaign-id=17 ?

Edited by royo34
Link to post
Share on other sites

Kupno cymowskiej MP5tki nie będzie dla Ciebie skokiem w przód w porównaniu z JG, bo to dalej ta sama klasa cenowa i jakościowa. Jeśli mówimy o dołożeniu paru groszy to musiałbyś przejść na pułap 700-900.

 

 

Od APS to Ty się trzymaj z daleka.

 

Jak skompletuję g36 to pewnie też dojdę do 700 :)

Link to post
Share on other sites

Byłbym bardziej optymistyczny, bo kupując je np. za 424 zł na Taiwanie możesz kupić 1-2 dodatkowe magazynki i masz 500 zł.

Ja wyszedłem z założenia kupując pierwszą replikę (Cm.028) za podobną cenę, że jednak skoro zapłaciłem za tego nieszczęsnego Nimha to go wykorzystam i na 5 strzelaniach dał radę, a dodatkowo poszedł pod młotek razem z repliką więc osobiście nie porywałbym się od razu na li-po.

Link to post
Share on other sites

Trzeba to to mocno piłować na dzień dobry, ale po wszystkim ładnie się sprawuje. Jest jakaś wersja giety fabrycznie wyposażona w taki adapter, i jest to raczej adapter bo w innym przypadku trzeba by przesunąć całe gniazdo magazynka. Opcjonalnie kombinować jak koń pod górę z komorą, długością dyszy itp.

Link to post
Share on other sites

Są jeszcze takie bez komina, ponoć gorsze. W swojej nie miałem możliwości sprawdzenia magów od G36, ale emkowe, nabite na fulla, bardzo niechętnie podają. Hi-capy, low-capy, dorzucone do zestawu i wszystkie inne, jedynie hi-cap od AR15 Classic Army dawał się nakręcić na fulla i podawał.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...