Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty, proszę o szybką pomoc


Recommended Posts

Co to jest właściwie za pytanie?

Tak, nadadzą się. Tak samo jak adidasy, sneakersy, taktyki, trekkingi, inne buty wojskowe, no i sandały jak ktoś jest masochistą.

Dlaczego miałyby się nie nadać? Za kostkę, wojskowe, czarne. Dla wielu ideał.

Chyba, że pytasz o wygodę i trwałość, tego już nie wiem.

 

 

 

"Czy ten widelec nadaje się, żeby zjeść nim ten obiad?"

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

Kaiteki najtańsze trekkingi są za 200zł. Poniżej bym nie schodził.

 

Trzeba tylko osobiście wybrać buty - niby Włochy, ale są szyte w Rumunii... niby na dobrych maszynach, ale różnie z kontrolą. Jak bd ok to przetrwają i 6-7 sezonów. Po 5 latach mam lekkie odklejenie podeszwy na 13mm. Skleiłem i jest ok.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Zrób to dla swoich stup i nie kupuj tego.

 

Im lepsze/droższe buty kupisz tym dłużej Ci posłużą i w warunkach ekstremalnych nie obetrą. Choć i z krwawiącymi piętami/palcami można przejść z 20km ;)

 

Ja do ASG używam Trzewików Letnich, nie szkoda mi ich po prostu zniszczyć :P

Link to post
Share on other sites

Ludzie, ale wy macie delikatne stópki. Ja używam najzwyklejszych glanów. Nie mam nawet problemów jak przez 3 dni łażę po Tartach po kilkanaście godzin dziennie.

 

Można też maluchem podróżować w 4 osoby z bagażami na wczasy do Bułgarii i dojechać na miejsce. Niczego to jednak nie dowodzi a już najmniej tego, że to dobry sposób podróżowania.

Link to post
Share on other sites

Zależy od funkcji w oddziale. O ile lubię glany to nie wyobrażam sobie cały dzień grać w ten sposób, co w lżejszych butach.

 

Mierzę sobie codziennie czas w jakim pokonuje 3.6km. W trekach - 19min. Glany 23min ( przy tym samym obciążeniu na plecach). Pociąg chodzi jak w zegarku, a 4 min rano to jak godzina po południu.

 

4 min na prawie 4km to sporo straty. Przy marszu na 30-40km w pełnym obciążeniu to musi być kolosalna różnica. I inny stopień zmęczenia.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...