Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką replikę M1911 wybrać?


Recommended Posts

Cześć. Chciałbym zakupić sobie replikę Colt'a, jednak w temacie airsoftu jestem początkujący. Posiadam jedynie jakieś tanie MP5. Chciałbym poprosić was o pomoc w wybraniu wersji tego pistoletu, oczywiście gazówka. Nie mam pojęcia czy lepszy będzie GG czy CO2, więc tu też proszę o radę. Co do reszty preferencji to chciałbym żeby to była klasyczna .45, nie żadna unowocześniona wersja, oddana i zachowująca się jak najbliżej oryginałowi (działające zabezpieczenia, blow-back, zamek w tylnym położeniu po opróżnieniu magazynka). Budżet przeznaczony na replikę wynosi 300-400 zł, w wyjątkowych okolicznościach maksymalnie 500 zł. W własnym zakresie przyjrzałem się R31C Army oraz Replice M1911 ver. A od WE. Jednak nie mam pojęcia który z nich będzie lepszy dla mnie. Jedyne co to pod względem wizualnym bardziej odpowiada mi WE.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie WE to krążą opinie, że jedyny pistolet, który im się udał to Glock. Tak samo możesz poczytać, że Army jest be, bo tak i już.

Osobiście używam Army R31C i nie mam powodów do narzekań. Przez prawie 2 lata musiałem tylko wyjąć zawór napełniania i wymienić jedną uszczelkę.

Link to post
Share on other sites

Moje R31 Army klekoce ale działa już piąty rok. Fakt że z R31 został szkielet, ale wymiany części były robione nie z potrzeby a z chcenia i kosztowały tyle co dwie R31, to sam szkielet pracuje niezawodnie ( bardziej niż te WeiTechy pierwszych serii bo te się posypały).

Tak że mimo ohydności, klekotania jak wór gnatów na wietrze może nie polecę ale poddam pod rozwagę.

I w celu uściślenia: nowych generacji Armowskich 1911 w rękach nie miałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...