Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy w wieku 14 lat wpuszczono by mnie na strzelanke?


Recommended Posts

Mam 14 lat a za 7 miesięcy z kończę lat 15.Chciałbym bardzo zacząć swoją przygodę z asg . Tylko nie jestem pewien czy by mnie wpuszczono na taką strzelankę. Jak patrzę na imprezy na tej stronie to na większości pisze że od lat 16 ze zgodą rodzica.Czy w takim razie oznacza to że mogę zacząć dopiero od lat 16 czy wcześniej.I czy bym został wpuszczony na jakąś strzelankę ?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Większe imprezy wymagają zwykle od uczestników pełnoletności. Poszukaj czy w okolicy nie działa grupa airsoftowych "juniorów" - często taki grupy strzelają się pod kontrolą starszych i mają bardziej restrykcyjne limity na osiągi dopuszczanych replik ale jest to świetny start w naszym hobby.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od regionu i organizatora.

W moim mieście mógłbyś wejsc na zdecydowaną większość imprez, także na te największe - i tak jest od dobrych paru lat.

 

Z kolei w niektórych sąsiednich miastach to ostatnio dopiero zaczęli wpuszczać 16-latków i to też nie chętnie.

 

Dodatkowo, nawet w miastach gdzie "główne" grupy nie przyjmują młodych, istnieją mniejsze i rozrzucone grupy młodszych strzelających się między sobą.

Link to post
Share on other sites

W tym momencie mam 16 lat a strzelać zacząłem 2 lata temu. Po pierwsze znalazłem lokalne forum, u mnie jest tak, że za jego pośrednictwem organizowanie strzelanek nie dopuszcza osób poniżej 16 roku życia. Mimo to przeczytałem co było i zabrałem się za szukanie ekipy do, której mógłbym dołączyć. W końcu znalazłem i jestem w niej do dzisiaj.

 

Im dłużej się strzelasz tym więcej osób poznajesz co może pomóc w wejściach na różne strzelanki za jakiś czas.

 

Ode mnie to tyle i życzę powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...