Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mosfet do E&L SOPMOD 2 na m120


Recommended Posts

Hej, czy możecie mi doradzić jaki mosfet założyć do repliki z tematu?

Chciałbym, żeby mosfet mieścił się w prowadnicy kolby "b5" od e&l (minimalnie mniejsza chyba od tradycyjnych).

MOSFET ma być z AB.

Kwota - nie napiszę jak najniższa, bo nie chcę szrotu :P

Ma być optymalnie. Mosfet gate'a kosztuje 130-140zł z AB - jedni polecają, drudzy nie. Nie wiem jak to z tymi gateami jest.

Jeśli są majsterkowicze co robią porządne mosfety to estem zainteresowany :)

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem od gościa jak w linku poniżej. Malutki mieści się do kolby i jeszcze dużo wolnego miejsca. Też właśnie do springa 120.

Nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości a cena jakby nie było przystępna :)

 

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7031874064

 

Napisz do niego na pw i powiedz co Cię interesuje. Doradzi i wytłumaczy co i jak.

 

Link to post
Share on other sites

Przy tego typu zestawie wygodniej jest wyrzucić stockowe kable ponieważ w zestawie są przewody dobrej jakości. I są tak wymierzone że po prostu układasz i wszystko pasuje. Tak jest przynajmniej u tego Pana :

https://allegro.pl/uzytkownik/asg-maniak?order=m

Mam już od niego drugi mosfet. Pierwszy 1404Z AB i pracuje w jednej replice pół roku bez problemów. I teraz drugi 3703 AB od niedawna w M4.

Tak że mogę polecić. Tym bardziej że jak ktoś jest zielony. A Ty zdaję się jesteś jasnozielony :icon_lol: To sprzedawca chętnie doradza i pomaga w razie wątpliwości. Odpowie na każde pytanie.

Link to post
Share on other sites
Wystarczy argument, że tłok robi często ponad jeden cykl i sprężyna pozostaje napięta. Mam problemy z pamięcią i znając życie będę zostawiał replikę z napiętą sprężyną. A dopłata kilkunastu złotych nie boli w tym przypadku.
Przy strzelaniu na auto tłok (z mosfetem AB czy bez) i tak zatrzyma się gdzie chce. Zawsze więc i tak powinno się strzelić ostatni raz na semi. Mam EBB i po strzale semi na 7.4v tłok jest prawie na zero (BC i tak zwalnia ciut ciut spring), na 11.1v tłok zostaje kilka mm (~3mm)dalej. Tak więc tragedii bez mosfetu AB nie ma.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Pewnie, że tak. Powiedz mi czy sprawdzałeś jak wyglądają luty i ogólnie wykonanie?

Napisałem do sprzedającego z paroma pytaniami, ale fajnie jest znać opinie korzystających :)

 

Luty są ok. Kable niskooporowe również. Wszystko zgrzany koszulkami termokurczliwymi. Kable odcięte tak że nic tylko układasz w gb i wszystko styka.

Do zestawu dostajesz instrukcje obsługi wiec nawet małe dziecko by dało rade :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...