Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsze strzelanie KWA KR12


Recommended Posts

Hej, dziś odbyłem pierwsze strzelanie po długiej przerwie i pierwsze strzelanie z repliki KWA M4 KR 12. Niestety mam spostrzeżeń, a, że w temacie nie siedziałem długo to proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu.

1. Niestety przy każdej zmianie magazynka, pierwsze 10 kulek leci od razu w ziemie, dopiero później się wszystko stabilizuje i kulki lecą jak należy, czym to może być spowodowane? Magazynków używam KWA, Guarder i Amoeba a kulki Madbull 0,28g.

2. Kulki po przeleceniu hmm 30-40m lecą w dół, czy to wina systemu HopUp?

3. Magazynki ładowałem szybkoładowarką, kulki już nie chciały wchodzić do środka, a po strzelance i opróżnianiu magazynka wyleciało ok 30-40 kulek, trochę dziwne, szczególnie gdy pojemność magów to 120-140 kulek.

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie ładuj midów na full. Jeśli pompujesz "strzykawką" wyczuj kiedy zaczyna się wyraźny opór. Z moich doświadczeń do mida120 wchodzi tak koło 90 kulek.

Zakładając, że tor lotu kulki oceniasz po oddanu kilkunastu strzałów i wtedy też próbujesz regulować hopka: gumka jest albo ubrudzona albo sparciała. Nie zaszkodzi wyczyścić lufę.

Mam kilka eMek z KWA, w najnowszej, kupionej w zeszłym roku pojawiły się problemy z właściwym podawaniem kulek. To samo u znajomego, ten sam okres zakupów. U mnie problem rozwiązały

- midy Amoeby 140 (jest wersja z atrapą amunicji i tańsza ale w środku to samo).

- ładowanie magów Boya i Cymy tak gdzieś do 60-70 kulek.

 

ale u Kolegi żaden z tych patentów nie pomaga.

Link to post
Share on other sites
Nigdy nie ładuj midów na full. Jeśli pompujesz "strzykawką" wyczuj kiedy zaczyna się wyraźny opór. Z moich doświadczeń do mida120 wchodzi tak koło 90 kulek.

To też zależy. Do pełna mogę nabić metalowego mida Boyi, plastikowe Aresy (http://azteko.pl/ares-magazynek-mid-cap-m4-140-abs-tan-p-4298.html), Battleaxy (kopia z Google). Z kolei Amoeby takie jak ma Crogool mają problemy. Tylko że ja mam starszą serię KWA.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...